Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Dob nélkül dobolni tanulni?

Dob nélkül dobolni tanulni?

Figyelt kérdés

Tudtok olyan nem túl drága dobtanárt (akár "hobbitanárt") aki úgy is hajlandó tanítani, ha otthon nem tudok gyakorolni?

Kis lakásban élünk a párommal, még egy új széknek sincs hely, nemhogy dobszerkónak. Pénzelni meg egy termet sem akarok, amíg nem tudom hogy érdemes-e egyáltalán :)


2012. jan. 5. 20:20
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem fog sikerülni.

Elkezdeni lehet, jó darabig úgyis csak egy pár dobverő és egy gumilap lesz a tanítás eszköze, de egy idő után dobszerkó nélkül meg vagy lőve.

2012. jan. 7. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Már úgy értem, ha normális tanárnál tanulsz, nem hobbitanárnál, aki egyből a rock ritmusnál kezdi. Én is ilyen vagyok, ezért nem is tanítok :P
2012. jan. 7. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ :)

Igazából a rock ritmusa éltet, így azt sem bánnám ha azt kellene tanulnom :D

Sőt, hogy őszinte legyek, sok felesleges maszlagot szívesen megspórolnék...

2012. jan. 7. 19:20
 4/4 anonim ***** válasza:
Ja, én is megspóroltam, és 10 évbe tellett kiköszörülni a sok hibát, amit ezzel felszedtem. Ne tedd :)
2012. jan. 21. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!