Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Ugye Manson koncerteken nem...

Ugye Manson koncerteken nem szoktak késsel pogózni? .

Figyelt kérdés
Hallottam, hogy van ilyen, de nem tudom, hogy milyen koncerteken. Megyek júliusban Mansonra, és az első sorban szeretnék lenni, de ha ott is van ilyen, akkor annyit nem ér, és inkább hátul maradok.
2009. máj. 23. 08:35
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Dehogynem, van aki AK 47-eseket szokott hozni. A haverokkal mi is megyünk, és viszünk egy RPG-t is...

(irónia)


Ugyanmár. Manson szokott késeket használni, meg mikrofonba énekelni, aminek a végén kés van. Mi be se vihetnénk kést.


Inkább bakancsot vigyél, mert széttapossák a lábad, ha egy mezei cipőben mész.

2009. máj. 23. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
köszönöm, de jobban féltem a bakancsom, mint a lábam:D
2009. máj. 23. 08:43
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Tudod bakancs nélkül tudsz járni, de láb nélkül nehéz lesz :D

De nembaj, ha bakancs nélkül mész ajánlom, hogy vigyázz.

2009. máj. 23. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
hát ha tavaly iron maiden koncertet túléltem bakancs nélkül az 5. sorban:D
2009. máj. 23. 08:47
 5/9 anonim ***** válasza:
98%

Hát az első sorban én jobban félnék Manson-tól, mint a rajongóktól. :D Vigyázz nehogy lepisáljon, vagy hasonlók :D

Jó bulizást :)

2009. máj. 23. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Voltam már 4szer Manson koncerten, össze sem tapostak, meg kést sem láttam, szerintem nem lesz gond. Igazából pogózni sem láttam senkit az első sorokban.
2009. máj. 23. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
már voltam egyszer mansonon, csak úgy kíváncsiságból..a nagy tömegen kívül semmi nem volt, nem pogóztak, nem dobáltak állati tetemeket, semmi ilyesmi. : D.
2009. máj. 23. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
köszönöm:)
2009. máj. 23. 15:25
 9/9 anonim ***** válasza:
84%
:O Mi rakétavetővel szoktunk pogozni, aztán koncert végén csak úgy büntetlenül hazamegyünk a sok hullát meg maajd felszedik a szervezőkXD
2009. jún. 22. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!