Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Ezek közül melyik gitár a jobb?

Ezek közül melyik gitár a jobb?

Figyelt kérdés

El akarok kezdeni gitározni. Nézegettem párat, de főként csak a külsejét néztem, mivel nem értek hozzá, remélem van itt olyan aki igen.


[link]


[link]


[link]


Kösz a segítséget.


2012. jan. 4. 22:52
 1/10 anonim ***** válasza:
Eddig az összes Vintage gitár amivel találkoztam nagyon eltalált volt, én tuti azt választanám.
2012. jan. 4. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a Cortok jobbak. A Vintage elektromosban nem olyan rossz belépőszintű cucc, viszont a Cortok mindenben elég jók mostanság :) de szerintem fogd meg mindhármat kézbe, és azt vedd meg, amelyik Neked a legjobban tetszik.
2012. jan. 5. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Erre énis kiváncsi lennék, hogy egy gitár vásárlásánál mit kell nézni.

@utolsó:

Sztem nem tudja kézbe fogni, mert ha már linket keresett a termékre, akk valszeg netről akarja rendelni.

Ui: boccs a sok rövidítésért de mobilrol vok és hajnali 4.22 van.

2012. jan. 5. 04:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Ha még most kezded el, felesleges ennyi pénzért gitárt venni. Maximum 20-25e ft körül keresgélj, majd később, kb 1 év elteltével, sok sok gyakorlás után vegyél jobbat, addig szerintem nem szükséges. A Cort nagyon jó márka lett, szívből ajánlom. Nekem is van egy, nagyon szép hangja van.

[link] Itt keresgélj, Az Epiphone, vagy Cort gitárokat nézd az olcsóbb árkategóriából. Nagyon megbízható bolt ez, gyors, és 25e forinttól ingyenes házhozszállítással. Ha írsz nekik E-mailt, nagyon gyorsan válaszolnak. Csak ajánlani tudom őket.

2012. jan. 5. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Utsó: nem mondanám feleslegesnek. Ha valakinek van rá több pénze, hogy elkezdje, akkor miért ne vegyen drágább cuccot? Én is drágább hangszerrel kezdtem, és nem bántam meg, mert lényegesen kellemesebben tanultam meg.
2012. jan. 5. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
62%

@utolsók:D :

nem is beszélve arról, hogy sokan azért feladják, mert annyira szar gitárjuk van, hogy egyszerűen nyűg leülni gyakorolni vele

szóval egyáltalán nem baj, ha értelmes gitárral kezdesz:)

egyébként ez szerintem hülyeség, hogy a Vintage csak egy belépőszintű gitár. Sokkal jobb mint egy Cort, csak mostanában elterjedt hogy legeslegjobb gitár, és minden más pfujj. de attólmég nem vennék cortot, mégis csak egy stílustalan tucatgitár. Vannak jó modelljei, de ha már 100ezer fölött vennék gitárt, annyiból már vannak jobbak mint a Cort. A 40ezres is jó az árához képest, de van azért itt jópár olyan kérdés ezen az oldalon, hogy Cort gitárja van, és nem tart a tremoló, szarok a kulcsok, gagyi a hangszedő, mit csináljon vele..:D szóval a corttal sem kell elszállni

2012. jan. 5. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
45%

de hogy a kérdésedre is válaszoljak :D

ezek közül mind3 jó, nekem a Vintage-nek az alakja nem tetszik, de nem lesz gondod egyikkel sem valószínűleg, bármelyiket is veszed

2012. jan. 5. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Maradjunk annyiban, hogy a Cort és a Vintage márkák tényleg inkább az alsókategóriát célozzák meg, kezdésnek egyébként bármi megteszi, de inkább mondanám a Cortot akkor is még mindig :D
2012. jan. 5. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Hát kösz a válaszokat, látom eléggé megoszlanak a vélemények. Még olvasgatok a témában.

Egyébként Én is hallottam, hogy a Cort ár/minőség arányban a legjobb mostanában. A Vintage csak azért van itt, mert sztem rohadt jól néz ki.

http://www.youtube.com/watch?v=nllRTEBny08 bár itt fura hangja van.

2012. jan. 5. 23:16
 10/10 anonim ***** válasza:

megnéztem a videót, szerintem is furcsa hangja van :D de szerintem rohadtul nincs behangolva, az a baja

nem nagyon szeretek kiállni a cortok mellett, de akusztikus gitárnál most én is azt javasolnám :D amúgy is nagyobb teste van, mint ennek a Vintage-nek, tehát annyival teltebb hangja lesz

2012. jan. 5. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!