Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Klasszikus gitárra erősítés...

Klasszikus gitárra erősítés megoldható lenne ill. nincs rajta heveder tartó, ennek ellenére lehet valahogy rárakni?

Figyelt kérdés
2012. jan. 3. 22:18
 1/3 anonim ***** válasza:

Erősítés: Lehet bele venni Piezo hangszedőt, mondjuk azt szerintem hangszerésszel érdemes belerakatni, mert kell hozzá előerősítő, és azt nem tudom hogy lehet megoldani :D nekem pl van olyan hangszedőm, hogy fel kell csíptetni a hanglyukba, és már rendes nagy jackdugós vége van. Ezzel lehet felvételt is csinálni, és erősítőbe is dugni, viszont ennek nincs jó hangja közelsem :D lehet hogy van drágább fajta is ebből, de szerintem mikrofonnal érdemesebb, vagy Piezot építeni bele.

Hevedertartót is lehet rá tenni, de szerintem ehhez sem árt egy hangszerboltba bevinni, legalábbis én nem merném csak úgy átfúrni a gitárom :D

2012. jan. 3. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

[link]

ezt találtam közbe, de arra jutottam inkább veszek egy elektroakusztikusat, mert abba ez mind megvan és a fémhúrok miatt szerintem a hangja is szebb. Amúgy ha érdekel találtam olyan vezeték nélküli mikrofont ami egy egyszerű Fm rádióval fogható.(megteszi erősítőnek jó hangfalakkal) [link]

Nem akarom átfúrni a gitárom reméltem van más módszer is..

2012. jan. 3. 22:42
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem egy 1700ftos mikrofonnak nem lesz jobb a hangja:) Amúgy nekem nem létszükséglet a klasszikus gitár erősítése, ami van hangszedőm, azt is csak úgy szórakozásból vettem, mert még nem próbáltam olyat:D

Amúgy amit linkeltél, hanglyuk-hangszedő, az nem lesz jó klasszikus gitárhoz. Mivel az is mágneses hangszedő, fémhúros gitárhoz lehet használni, szóval ilyen esetben én is egy fémhúros elektroakusztikus gitárt javaslok:)

2012. jan. 4. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!