Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Valaki emlékszik erre a...

Valaki emlékszik erre a zenére még rajtam kívül?

Figyelt kérdés
volt régen egy olyan együttes hogy sokk vagy shokk valami ilyesmi volt a nevük a dal címe: soha ne hibázz. a klippbe egy piros autó is volt! és valami ilyesmi a dalszövege: álmos szivemen kopogtat a nyár és vele jön a forró vágy! keresem őt nem tudom mit érez, talán igazán szeretem őt! soha ne hibázz ha elvakíta szerelem éget az a (szó vagy csók) ha ott van már a sziveden csakis a tiéd a búcsúszó az idegen , de kegyetlen a vágy ha nélküle ébredsz fel! nem találom sehol ... végülis nem olyan fontos csak ahúgomon kívül senki nem emlékszik rá bárkitől kérdeztem! esetleg neked ismerős ??? ^^
2012. jan. 2. 20:05
 1/2 anonim válasza:
Nekem is ismerős nem csak a húgodnak. Régen írtad ide tudom, de most jutott nekem is eszembe hogy régen nagy sláger volt, de sehol sincs fent, mindenhol kerestem..:(
2014. szept. 18. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Szia! Régen tetted fel már a kérdésedet,nem tudom megfogod e nézni a válaszomat. Én is keresem ezt a zenét már évek óta de egyszerűen tényleg sehol nincsen fent. Most az éven csináltak egy feldolgozást róla belinkelem neked, hátha ez is megteszi. :-)

https://www.youtube.com/watch?v=jwiE8TmQ3bQ

2017. aug. 16. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!