Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Hogy tudok zenéket letölteni?

Hogy tudok zenéket letölteni?

Figyelt kérdés

Van valami 'youtube commander..' vagy valami ilyen! az még létezik???

igyen szeretnék gyorsan! letölteni párszámot!

köszi!;)csók


2012. jan. 2. 18:36
 1/3 anonim ***** válasza:

ez jó

*****



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2012. jan. 2. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

*****

*****



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2012. jan. 2. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én inkább a torrentet ajánlom, jobb minőségben vannak fent a számok, mint YouTube-on. Szükséged lesz egy programra(Utorrent, BitTorrent stb..), és egy weboldalra. Erre a thepi%%%ratebay.org-ot ajánlanám(a 3db % jel a link-szűrű miatt kell, töröld ki belőle. Beírod a keresőbe a zenét/előadót, rákeresel, és érdemes rákattintani a "Se" jelölésre, ami csökkenő sorrendbe helyezi ezeket. A Se a Seederek számát mutatja meg, az a lényeg, hogy minél többen vannak, annál gyorsabban tudsz letölteni. Letölötöd a torrent fájlt, megnyitod, és lemented valahova. Én innen szedtem össze a 30GB-nyi zenémet. A kedvenc bandáid neve után ha odaírod, hogy Discography, ami ugyebár annyit tesz, hogy az összes megjelent lemezt, dalt tartalmazza, letöltheted.

Kicsit kacifántosra sikerült a fogalmazás, tudom, dehát este van ;)

2012. jan. 3. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!