Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Szerintetek gáz ilyen zenéket...

Szerintetek gáz ilyen zenéket hallgatni 15 évesen?

Figyelt kérdés
Lynyrd Skynyrd, Beatles, Cuntry zenék, régi rock blues zenék..
2011. dec. 29. 12:12
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
ja és a Techno/House zenétől hányni tudnék, pedig a velem egy idős srácok azt hallgatnak
2011. dec. 29. 12:14
 2/13 anonim ***** válasza:

nem gáz


semmi se gáz

2011. dec. 29. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

azt hallgasd amit szeretsz!

az hogy mások Justin Bieber-t hallgatnak legyen az ő bajuk.

2011. dec. 29. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
84%
Bírom, hogy azért tesztek fel ilyen kérdéseket, hogy kapjátok a "hú de menő vagy, hogy nem nyomorék zenét hallgatsz" válaszokat. Zenét nem divatból hallgatunk, értelmes ember lesz*rja ki mit tart jónak, de nagyon szomorú, hogy már ezt is azért teszitek, hogy menők legyetek.
2011. dec. 29. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

nem értek veled egyet kedves utolsó..

mert az osztálytársaim azt mondták, h hatvan évesen hallgat ilyen zenét az ember, és az viszont igaz, hogy én nem divatból hallgatok ilyen zenét, hanem azért mert tetszik.

De az sajnos már gáz h a mai divatot Bieber képviseli.

2011. dec. 29. 12:29
 6/13 A kérdező kommentje:
40 évvel ezelőtt a Sabbath, a Queen volt a "menőség" de most már nem az sajnos
2011. dec. 29. 12:31
 7/13 anonim ***** válasza:
39%

Kérdező, nem értettél..

Nem azt mondtam, hogy divatból hallgatsz ilyeneket, hanem, hogy nem értem miért aggódsz azon, hogy ez gáz. Mindenkinek más a "gáz". Nem olyan zenét kell hallgatni amire valaki ráfogta, hogy jó, hanem olyant, ami nekünk tetszik. Ettől függetlenül a mai zenére is nyitottnak kellene lenni, mert vannak tehetséges előadók, jó dalokkal, dalszövegekkel, és nem kell egyből lesz*rozni, csak mert népszerű a fiatalok körében.

2011. dec. 29. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
71%
Én meg egyetértek 73%-ossal.
2011. dec. 29. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
48%
manapság ez megy.. vagy annyira buta vagy hogy mész az árral és akkor majd jöhetnek az ilyen techno meg mi a bánat... vagy a másik mivel manapság akkor divat különcnek lenni hogy az hihetetlen.. és valójában csak élvezed azt hogy kinéznek mert egy bizonyos körben ez majd biztos menő lesz.. az a baj a mai emberekkel hogy túl sok a szabadidejük :D...
2011. dec. 29. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

igazad van 100%-osan

én nem értelmeztem jól a válaszod.

2011. dec. 29. 14:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!