Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » FIATALOK! Milyen zenét hallgat...

FIATALOK! Milyen zenét hallgattok?

Figyelt kérdés

Van még olyan aki jazz-t,blues-t hallgat?Pink Floyd rajongók?Van még valaki aki ismeri Janis Joplint,Jimi Hendrixet,az Aerosmith-t?Remélem vannak még sorstársaim.

15L


2011. dec. 27. 21:34
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:

Metalt hallgatol, azonbelül majdnem minden ágazatot, de szeretem a felsoroltakat (GnR,LedZeppin,Hendrix,Nirvana[Milyen érdekes ezt még senki sem említette eddig] stb.)

Egyébként más zenetípusokat is meghallgatok de nem nagyon tudom élvezni őket.

A disco\dubstep meg ilyen gépzenék valamint a mai média zenéit ki nem állhatom.

2011. dec. 29. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 A kérdező kommentje:
Én is szeretek néhany Nirvana számot,pl Man Who Sold the World,Rape me,Lithium és persze Smells Like Teen Spirit,de van néhány ami kifejezetten nem tetszik.Ha az előbbiekhez hasonlót tudnátok irni,azt megköszönném.
2011. dec. 29. 13:16
 23/26 anonim ***** válasza:

Rammstein a legjobb <3

www.youtube.com/watch?v=f4K6ZxDwi34

2011. dec. 29. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
Én soha nem tudtam végig hallgatni egy rock,vagy metál számot:D nem vágom mit bírnak benne annyian.Magyar rap,német rap :D:D Azok elmondják,hogy mi a szitu. http://www.youtube.com/watch?v=qUEs_IyRFHA
2011. dec. 29. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
100%

Nekem már vagy fél éve a Pink Floyd a kedvencem, de a többit, amit felsoroltál, őket is szoktam hallgatni, meg még sok minden mást, attól függ, milyen a hangulatom :)

Egyedül a discozenét, popzenét nem vagyok képes elviselni, de ezzel sokan vannak így :D

13/L

2011. dec. 30. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim válasza:
screamo,post hardcore,ubstep
2012. aug. 22. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!