Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Marilyn Manson miért egy női...

Marilyn Manson miért egy női névből alakította ki művésznevét, mikor nem is meleg?

Figyelt kérdés
2011. dec. 23. 18:32
 1/6 anonim ***** válasza:
88%

A művésznév szabadon választott, nem kell szigorúan megfelelnie valamihez. Ha ő Monroe-t valamilyen módon meg akarja jeleníteni és társítani magához egy szempont alapján, legegyszerűbben a nevével tudja megtenni. Amúgy is vannak olyan nevek, amik az egyik országban férfinevek, a másikban női. Mégsem mondod egy személyre, hogy az egyik értelem miatt ő meleg.


Alex, Andrea például női és férfi név is lehet.

2011. dec. 23. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
82%
Nem csak Marilyn Monroe nevéből áll a neve hanem Charles Manson bűnözőéböl is! Egyébként nagyon régen azt olvastam,hogy a csapattagok női neveket választottak és le is írta részletesen,hogy miért ezt választotta,de arra sanos már nem emlékszem!
2011. dec. 23. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ha jól tudom a szépség (Marilyn Monroe) és a csúfság (Charles Manson) kettősségét akarta egyesíteni magában ezzel a névvel.

Szerintem amúgy csak az egyiket sikerült.:)

2011. dec. 24. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
83%
Kb. ugyanzért, mint Alice Cooper.
2012. jún. 23. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A könyvében szentelt ennek egy bekezdést, dióhéjban azért választotta ezt a nevet, mert érdekesnek és fontosnak tartja a személyiség jó-rossz felét, a jó-rossz döntéseket, és azért, mert bár Monroe a csillogás szimbóluma, neki is volt sötét oldala, ahogy Charles Mansonnak is intelligens.
2014. okt. 6. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
0%
Egy pszichopata b*zi, semmi több.
2022. szept. 16. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!