Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Rockerek! Mi a véleményetek...

Rockerek! Mi a véleményetek erről a zenéről?

2011. dec. 19. 22:47
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem tetszik.
2011. dec. 19. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
köszi,gyerünk írjatok még véleményt!!Fontos!
2011. dec. 19. 23:25
 3/8 csacsi2 ***** válasza:
100%

Nekem sem! Más az elképzelésem a rock ról(sepultura, antrax,sodom,metallica ,Iron maiden, Motörhead,Judass priest, AC"villám"DC és még sorolhatnám)

Ne érts félre, nem a lírai, dallamos metál a baj, hanem a sablonosság, hangzás meg ilyenek. olyan háttérzajnak jó a wc- ülve, de semmi extra, semmi ami megfogna. Nincs az együttes ben összjáték (egyik a másikából kiindul , átveszi, mélyebben nyomja, leköveti stb.

2011. dec. 20. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
nekem sem tetszik :D amikor elkezdődött, szinte már egyből éreztem, hogy az első verse alatt majd a háttérzene lágyabb lesz.. amúgy nem rossz, elhallgatnám egy buliban, de utcán fülhallgatóból ennél jobbakat szeretek hallgatni :D
2011. dec. 20. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Hú második válaszoló nekem is azok a kedvenceim, az első kettőt leszámítva.
2011. dec. 21. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Pontosabban az első 3-mat, azokból az antraxot meg a sodomot nem is ismerem (na most meghallgattam őket jutubon, nem is fognak tetszeni, bár az antrax nem vészes)
2011. dec. 21. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
nekem annyira nem tetszik...
2011. dec. 23. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
100%
nekem sem tetszik de szerintem halgasd meg a guns n rosest a kisst meg a ac dct
2012. máj. 16. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!