Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Zene letöltés mp3-ra? Ajánlaná...

Zene letöltés mp3-ra? Ajánlanátok programokat?

Figyelt kérdés

Tudna nekem mondani valaki olyan programot, ami INGYENES, KÖNNYEN KEZELHETŐ (mert teljesen analfabéta vagyok ezekhez a programokhoz) és lehet vele mp3-ra zenét letölteni lehetőleg youtube-ról? De ha onnan nem, akkor máshonnan is jó, de youtube-ról lenne az igazi.

Köszönöm! :)


2011. dec. 10. 20:33
 1/3 anonim ***** válasza:
Mit szeretnél?A letöltött klipp mp3-ba legyen? Na mindegy az a baj ez nem az én gépem,én egy Videoget nevü programmal töltök le onnan,ami át is alakitja a kivánt formátumra,de én nem azzal alakitom át,hanem a Totál Video Converter nevü programmal.Na mindegy,ha nem értesz hozzá,akkor ugy is nehéz lesz.Ha Budapesti vagy esetleg személyesen tudok segiteni,írj privit,ha érdekel,ha nem akkor probálj meg letölteni valami letöltő progit az Origo szoftver bázisról.
2011. dec. 10. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ezzel a youtube-ról letöltheted MP3-ba

*****



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2011. dec. 10. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

A második válaszoló: köszi, jó program, bár néha nem működik és várni kell, míg újra jó lesz.

Elsőnek: debreceni vagyok, de köszi :)

2011. dec. 11. 18:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!