Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Miért cikiznek többen a...

Miért cikiznek többen a barátaim közül azért, mert angol, meg szlovák zenét is hallgatok?

Figyelt kérdés
Egyik barátnőm azt mondta,hogy csak a régi magyar zenék a jók,más nem,szerinte nem vagyok normális,mert angol,meg szlovák zenéket hallgatok
2011. dec. 10. 15:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
96%
Nem azért nem vagy normális, mert ezeket hallgatod, hanem azért, mert egyáltalán felmerül benned az, hogy ilyenen problémázz.
2011. dec. 10. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Kondor Judit válasza:
Mindenkinek más a stílusa én is hallgatok arab,zsidó,szerb...zenéket
2011. dec. 10. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Én ázsiai zenét hallgatok. Látnád hogy néznek rám néha. De ki nem sz.rja le ha te szereted?
2011. dec. 10. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Akkor szinte senki nem normális, szerintem inkább velük van a baj. Szeretem a régi magyar zenéket és az újalat is, de unalmas lenne mindig csak azt hallgatni, sokkal jobb ha az ember zenében is "mindenevő".
2011. dec. 10. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Én hallgatok japán, finn, bulgár, ír, orosz zenéket is mégsem néznek ki a többiek közül. Inkább csak azt látják, hogy nyitott vagyok zenei téren.
2011. dec. 10. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Azért, mert módfelett primitívek, hogy a zenei stílusod miatt cikiznek...
2011. dec. 10. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
50%
Én is olyat hallgatok, amilyet mások nem. Egyik füleden be, másikon ki, és hallgasd azt ami jólesik.
2011. dec. 10. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát én magyar előadók közül 1-2-t hallgatok , a többi mind külföldi , semmi baj nincsen ezzel ,mindenki azt hallgat amit akar.
2011. dec. 10. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
látom, a cenzúra működik...
2011. dec. 10. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

És amikor azok a bizonyos régi magyar zenék voltak újak? Na mibe, hogy akkor is voltak ilyenek, akik szerint ami új, az rossz.

Különben én nagyon szeretem a régi számokat is, de nehogy már egy ember ízlésére kelljen alapoznom a sajátomat. Nálam tök jól elfér egymás mellett a hardcore, a raggae, az elektronikus zene, a punk, meg az ilyen kategóriába sorolhatatlan egyvelegek :) Az meg totál nem érdekel, hogy melyik országból jön, csak az, hogy tetszik-e. Ha csak azt nézem, hogy a telefonomon milyen nyelvűek vannak, akad itt magyar, angol, német, orosz, héber, olasz, francia nyelvű előadó.

Mi az már, hogy CSAK ez vagy az a jó? Mintha más országban, vagy más időkben nem születhetnének jó zenék..

2011. dec. 10. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!