Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Brian Molko a Placbo énekese...

Brian Molko a Placbo énekese hogyan lehet biszexuális ha van neki felesége meg gyereke?

Figyelt kérdés
2011. dec. 3. 23:36
 1/3 mbalage ***** válasza:
100%

Tájékozódj egy kicsit a fogalom jelentéséről:

[link]


Még a homoszexuális embereknek is lehet vér szerinti gyerekük. A cél kedvéért megtehetik ők is, ami gyereknemzéshez kell, ha van egy ellentétes nemű vállalkozó partner hozzá.

2011. dec. 3. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Jah igen értem.De ez akkor is bizar kissé nem?Bár semmi bajom az ilyen emberekkel csak meglepődtem rajta hogy ő biszexuális és van gyermeke is.
2011. dec. 4. 16:25
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Egy biszexuális embernek miért ne lehetne gyereke? És mi ebben az abszurd? Az én apám egy alkoholista f-sz volt, aki folyton bántott fizikailag és testileg is, pedig hetero, aki tönkretette az életem. Brian biszex, mégis lehetséges, hogy a világ legjobb, legszeretőbb apukája, nem ettől lesz valaki szar ember/szülő...

Ajánlom, hogy nézz interjúkat, ahol róla beszél, a kis Cody a mindene, látszik rajta. http://www.youtube.com/watch?v=WJMzjNOqmnY 3.:30, pl. :)


Bocs az offért, de a hozzáállásod felidegesített.



Egy 19 éves biszex lány...

2012. dec. 5. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!