Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Szerintetek melyik érdemesebb...

Szerintetek melyik érdemesebb a vételre? (elektromos gitár szett)

Figyelt kérdés

Még kezdő szinten vagyok, és úgy gondoltam hogy karácsonyra kérek egy elektromos gitárt és azon

kezdek el tanulni. Ki is néztem magamnak kettőt

de nem tudom hogy melyik lenne a jobb egy kezdőnek. Szerintetek? 1. Cort CGP-3t 2. SX EG2K VS

Előre is köszönöm a válaszokat!


2011. dec. 3. 12:52
 1/5 anonim ***** válasza:

Ott kezdődik a gond, hogy nem érdemes szettet venni :D

50ezer ft-ot hasznosabban is el lehet költeni, vennél használtan egy gitárt 35-40ezer körül, meg egy használt erősítőt a maradékból, és ugyanott tartasz

[link]

itt nézz szét

2011. dec. 3. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
mármint nem ugyanott tartasz, csak pénzügyileg :D sokkal jobban jársz, mint azokkal amiket te linkeltél
2011. dec. 3. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 mbalage ***** válasza:

Sajnos igaz, amit az első mondott. Általában ezek a szettek nem valami jó minőséget képviselnek. A gitár rizikós, az erősítő pedig mindenképpen vacak.


Az SX hangszerekről hallottam, hogy ha szakértő szemmel válogatsz több példány közül, akkor ki lehet szúrni egy-egy olyat, amiből némi utólagos ráköltéssel igen jó hangszert lehet varázsolni, egy jó hangszer árának töredékéért. De ebbe csak akkor menj bele, ha van szakértő ismerősöd.


A használt cuccokkal is érdemes foglalkozni, de csak megbízható hangszerboltban, vagy szakértő segítségével.

2011. dec. 4. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat és a linket! De szerintem nem fogok használtat venni, 36-ért találtam cort g200-ast,meg

boltban is volt egy hasonló árkategóriájú ami tetszett.Én nekem pedig azt mondták hogy cortot válasszak kezdésnek. Szerintetek is jó az a márka?

2011. dec. 4. 08:53
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát, amit te linkeltél, annál jobb, viszont pont most volt egy olyan kérdés, itt, arról a Cortról amit kérdezel, hogy mindig elhangolódik, mit lehet vele csinálni.. 36ért használtan meg kapsz olyat ami nem hangolódik el annyira :D
2011. dec. 4. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!