Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » A Tankcsapda hogy a francba...

A Tankcsapda hogy a francba bírt ilyen ismert lenni?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy rohadt jó zenét játszanak, de vannak hasonló minőségű bandák, akik a béka segge alatt vannak.
2011. nov. 26. 22:31
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Volt rá 20 évük, és vannak populáris szövegű zenéik, amivel kicsit a mainstream közé tudnak kerülni, lejátszási szempontból.
2011. nov. 26. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Azért ,mert vannak olyan barmok mint Én aki hallgatja őket! :)

Igen itt a válasz az időben van meg hát egy fiatal új csapatnak egy jó nagy konkurenciával kell szembenéznie!

2011. nov. 26. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

igen lehet benne valami.

köszi a válaszokat.

Tankcsapda4ever

2011. nov. 27. 11:09
 4/6 anonim ***** válasza:
talán azért mert amikor elkezdték a szakmát magyarországon még valami újat csináltak és lacinak régen azért elég jó szövegeik voltak... de szerintem az agyarország óta nem igazán csináltak említésre méltó albumot.....
2011. nov. 28. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Albumot nem de egy kettő jó dal azért van köztük amit csináltak.
2011. nov. 28. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Benyaltak valahogy egyértelműen a médiának, még régen a viva nyomatta őket orrba szájba, vannak jó számai, de annyire nem jók hogy ennyire nagyok legyenek, jobb zenekarok nincsenek ennyire hipeolva...
2012. ápr. 1. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!