Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Pianino vs elektromos zongora?

Pianino vs elektromos zongora?

Figyelt kérdés
Ki mit tud valamelyik mellett vagy ellen felhozni? Árakat esetleg tudtokmondani hogy mennyibe kerül egy normálisabb darab?
2011. nov. 26. 22:24
 1/2 anonim válasza:
Nem szeretem a digitális "zongorautánzatokat". A billentésük, hangszínük engem zavar. Általában csak csúszkálok rajtuk, mert vagy túl "száraz" vagy egy pici tenyérizzadságtól teljes pontatlanságot okoz. A pedállal sem vagyok megelégedve, ha nem eléggé nyomom le semmit sem ér ( akusztikus hangszeren, meg azért tudsz játszani vele). Szummázva: a pianínók szerintem jobbak.
2012. márc. 22. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
előző voltam: azért hozzáteszem az ártól is sok minden függ...mert az elektromos túlszárnyalhatja a pianínót, de nem éppen elérhető áron...persze ez csak az én véleményem.
2012. márc. 22. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!