Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Ti is hülyét kaptok a magyar...

Ti is hülyét kaptok a magyar kereskedelmi rádió zenéitől?

Figyelt kérdés

Én azon kapom magam, hogy felbosszant. Pedig nem vagyok egy ideges típus. :)

ClassFM, NeoFM, stb.. Olyan semmilyen zenéket játsszanak legnagyobb részt, hogy inkább osztrák rádiót hallgatok, vagy magyar közszolgálatit. Kb. olyan érzésem van, hogy folyik egy nagy, semmilyen folyam a hangszórókból, és mint ha csak búgást hallanék...

Tudom, vannak kivételek, de én az egészére gondolok most.


2011. nov. 23. 10:49
 1/4 anonim ***** válasza:
A kereskedelmi rádiók zenéje olyan, mintha a TV-ben egész álló nap csak reklámok mennének végtelenítve - mindig ugyanaz a 10-15 spot naponta ötször is. A "folyam" szó tökéletes rá, lásd.: mainstream.
2011. nov. 23. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igen.
2011. nov. 23. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Jajjmáár. Szegények a hallgatók igényeit próbálják kielégíteni :). Mi biztos nem vagyunk azok...
2011. nov. 23. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Egyértelműen igen. Egyszerűen arról szól az egész nyomatják az angol sz@rt - igaz vannak köztük is jó számok - azért hogy elveszítsük magyar anyanyelvünket identitásunkat. Egy angol gyarmatosítás zajlik rejtetten, de nem hagyjuk éljen a magyar rock!
2012. jan. 11. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!