Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Miért jó a DUBSTEP?

Miért jó a DUBSTEP?

Figyelt kérdés

sziasztok.

rosszindulatú kommentelők kérem haggyanak,mert egyáltalán nem rosszindulatból irtam ki ezt a kérdést!!!

szoval a kérdésem az lenne,hogy miért jó a dubstep??2

Alapjáraton mondjuk nemigazán csipem a modernzenét..

de azért mindig találok egypár jó számot,attól függetlenül hogy magát a műfajt leginkább nem kedvelem.

viszont a dubstep számomra annyira hallgathatatlan,és még egy olyan számot se találtam amire egy picit is aztmondhattam volna,hogy nem rossz. egyszerűen számomra semmi hangulatot nem fejez ki,csak az alvilági drogosbanda hangulatot eleveniti meg bennem. egyszerűen rideg és fél perc után rendesen fáj a fejem tőle. tudom hogy izlések és pofonok..nade könyörgöm ez hogy tetszhet bárkinek is? ráadásul ennnnyiii sok embernek? nem jó egy szimpla szám,ami valós emberi érzelmeket takar,és értelmes szövege van?! elnézést ha bárkinek a lelkivilágát is most ezzel a rövid monológgal felzaklattam,vagy ha bárkit megbántottam.de kivételesen ócsárolás helyett előbb próbáljatok meg NORMÁLISAN válaszolni,normális érvekkel


2011. nov. 16. 15:42
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
58%

Abszolút egyetértek veled.Én magam sem tudom meghallgatni.Igaz,hogy rock és metál párti vagyok,de nyitott vagyok mindenre,de ez már nekem is túl sok.Nem egy ismerősöm van aki ezt hallgatja és egyszerűen érthetetlen számomra az egész dolog.

14/L

2011. nov. 16. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Nem tudom, majd megkérdezem a barátomat. Ő nagyon szereti, volt már spéci dubstep buliban is (hívott engem, de szerintem meghaltam volna).
2011. nov. 16. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim válasza:

Igazából többféle dubstep is van, ugye van ez amiről beszélsz, ami elviselhetetlen számodra (számomra is), mikor vmi "transformers-átalakulás+mosógépben az üllő forog" érzést keltenek. Viszont van néhány ami szerintem igencsak feelinges, ezeket szeretem én pl:

http://www.youtube.com/watch?v=ZCAyk4qhcJ0&feature=related

http://www.youtube.com/watch?v=gwbrWkd-2qo

http://www.youtube.com/watch?v=Nymjfq2kXnI

2011. nov. 16. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 Laxius-W ***** válasza:

Én is hasonlóan állok az egész DUBSTEP témához, mint Te, kedves kérdező..DE! nekem sikerült egyetlenegy számot találni ami még tetszik is, de ezen az egyen kívül mást nem :D szal itt a link:

http://www.youtube.com/watch?v=3Rum_dpo8gE

2011. nov. 16. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

1. értem, van akinek nem tetszik. de a kérdés az volt, mi a jó benne, akkor minek jönnek ide többen, h ők se szeretik?.. ezt úgy nem bírom. csak azért jegyeztem meg :P


komolyan.. ez ízlés dolog. PONTOSAN. mit lehet erre válaszolni?.. amit minden más stílusra. érzel valamit a zenében. ami neked bejön, ami hozzád tartozik amikor hallgatod. és én azt érzem a dubstepben. ezt nem lehet így elmondani.. nyilván oké, tetszenek a reszelős hangzások, a hangulat, az (élet)érzés, amit egy egy dallam képvisel. másnak meg nem alvilági drogbanda jut eszébe róla, mint neked. az te vagy. persze van akinek meg igen, ő meg pont azért szereti.. igen, ízlések és pofonok.

csak mint minden más zenében, így van ez. nem értem, mit kell fennakadni ezen.

és itt nem ÉRVEK vannak atyaég. :LL mindenkinek van egy érzelemvilága amibe belefér ez a zene, vagy nem.

2011. nov. 17. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
2011. nov. 17. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

"nade könyörgöm ez hogy tetszhet bárkinek is? " még te beszélsz...te is ócsárolsz.. simán tetszhet. mert hangulat, amit vagy átérzel vagy nem. és én ezt nem szeretem, hogy nem érzed, (ami nem baj!) de azért problémázol hogy - hogy tetszhet ez valakinek??? :L


"nem jó egy szimpla szám,ami valós emberi érzelmeket takar,és értelmes szövege van?! " de, jó.

2011. nov. 17. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

de én ugyértettem,hogy miután ezek valóban egy elég durva,hideg-rideg,szinte félelmetes zene. és nagyon alvilági. én ugygondolom hogy az emberek akik megvannak halva a dubstepért,azok nem egészen lehetnek normálisak. mármint most ezt senki ne vegye a szivére,de aki egésznap olyan zenét hallgat,amitől egy 6 évesnek rémálmai lesznek,annak a lelkében tuti van valami tré.

én bekapcsoltam egy ilyen zenét,amit egy barátom küldött,és a kistesóm kétségbe volt esve,hogy mi ez,és könyörgött nekem hogy kapcsoljam ki mert neki ez ijesztő. szóval én nem azokra gondoltam,akik találnak 2-3 számot ami tetszik nekik. hanem akik szinte életformának tekintik ezt a zenét.

amugy 14L vagyok.

2011. nov. 17. 22:07
 9/16 séllei flórián válasza:
5%

hogy mért jó a dubstep azért mert jó xD


http://www.youtube.com/watch?v=8RVKLcaIAE8


ha ez nem tetszik akkor bujjál el ! :D XD

2011. nov. 18. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 séllei flórián válasza:

de am én is sok fajta zenét hallgatok de a kedvencem


a dubstep meg a kemény black metal death metal stb :D

2011. nov. 18. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!