Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Szerinted melyik volt a...

Szerinted melyik volt a legjobb rammstein koncertturné?

Figyelt kérdés

LIFAD, Völkerball vagy Live aus Berlin, esetleg a Lichtspielhaus?

A válaszodat indokold


2011. nov. 14. 21:54
 1/4 anonim ***** válasza:

Live aus Berlin

hát amit a Bück dichnél toltak, nem semmi hogy cenzúrázták később *_*

2011. nov. 15. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
LIFAD, jó számokat játszottak és nagyon látványos volt. (főleg a bevonulásuk és a Wiener Blut volt látványos szerintem)
2011. nov. 17. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

bocsi az OFFért de olyan turné nem volt hogy Live aus Berlin

a Live aus Berlin a Sehnsucht turné egyik koncertjéről készült videó és hanganyag


és a Lichtspielhaus is tudtommal egy DVD amin koncertfelvételek és videóklippek vannak

2011. dec. 22. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Eddig az Ahoy turnét tartottam a legjobbnak, viszont a novemberi koncert után egyértelmű, hogy a Made in Germany a legjobb.

Itt csak is a legjobb számaikat játszották és elővették a régi dalokat is. A bück dich-et például egy élmény volt látni :D Vagy amikor Schneider pórázon vezette őket, mint a Mein Teil klipjében.

No meg ott van a Mann gegen Mann is. A koncert előtt egy kicsit féltem tőle, hogy milyen lesz, de aztán kellemeset csalódtam.


Remélem kielégítő volt a válaszom ;)

2011. dec. 31. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!