Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Szereted Eric Saade-t?

Szereted Eric Saade-t?

Figyelt kérdés

tetszik a zenéje?és mint pasi bejön?

nemet és kort is.



2011. nov. 14. 21:16
 1/7 anonim ***** válasza:
51%

Nem.

Tipikusan az a híresség, akit nem a tehetségéért szeretnek, hanem puszta divat.

Cukifiú, átlagos hanggal, bugyuta dalokkal... nem sokági fognak bolondulni érte.


16/L

2011. nov. 14. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
51%
sokáig*
2011. nov. 14. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
51%
Igaz divatelőadó. Ami nem igazán az ő hibája... a tini pcsáknak mindig kell egy aktuális ideál. Én egyébként bírom, őt is, a zenéjét is. Someone a Saade Vol 1en gyönyörű *-* Hotter Than Fire klip is odab@sz :) és igen, ha csaj vagy meleg lennék tuti bejönne, mert helyes gyerek, de hát hetero fiú (19) vagyok :D
2011. dec. 20. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

*Someone New

előző voltam.

2011. dec. 20. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
76%

szerintem ki*szott helyes.*-*

jééézusss és ahogy nevet..áááhh.:||||||

http://www.youtube.com/watch?v=R4JWJ5ychSU

Kedvenc (LLLL)

2012. jan. 1. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Igen nagyon szeretem, de nem mert "cuki" meg mert "menő" szeretni, hanem mert jól énekel jól táncol őszinte nem beképzelt nem bunkó és az tény hogy helyes, de mielőtt ismerté vált szerettem már.-táborban barátnőm mutatta meg a Manboy és a Popular című számát (kkor még nem láttam) egyből megszeretttem. Itthon rákerestem, és csak akkor láttam milyen helyes)(ennyit arról h azért szeretem mert helyes kedves másik valaszoló :)) -.-"

Azóta vagyok rajongó.

Amúgy nem jön be mert nem is gondolkozom h mi lenne ha összejönnénk meg ilyen hülyeségek. de mindent tudok róla és NAGYON helyes amúgy :))

14/L

2012. jan. 21. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Én is nagyon szeretem, de nem csak a külső miatt, hanem a hangja is iszonyatosan jó! :$
2013. febr. 10. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!