Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Tabértelmezés, segítesz?

Tabértelmezés, segítesz?

Figyelt kérdés

[link]


Ezt a tabot valaki elmagyarázná nekem?


Mikor milyen akkord, milyen pengetéssel?


2011. nov. 10. 20:17
 1/5 anonim ***** válasza:

a betűk eHGDAE jelölik a húrokat. az "e" a legvékonyabb húr (mármint hangzásra) az "E" meg a legvastagabb. ha azt látod hogy G-0 akkor megpengeted simán a G húrt. Ha azt látod hogy G-1 megpengeted a G húrt az első bundon. a bund a gitár nyakán lévő vonalvalami. ennél a tabnál először a G simán aztán a D simán aztán a G simán aztán a H simán aztán a G a második bundon aztán simán aztán létszer a 2-on pengeted, és így tovább .

ennyi 14/f

2011. nov. 12. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
jó nagy paraszt lehetsz, ha egy "köszit" se bírsz benyögni.
2011. nov. 14. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem voltam gépnél..de ha ilyen jóindulattal segítesz másoknak, akkor inkább ne erőltesd..
2011. nov. 14. 20:09
 4/5 anonim ***** válasza:
nem akarok kombinálni, de elég érdekes, hogy 3 napig nem voltál gépnél, aztán sutty bekapcsolod a gépet 3 órával a 2. komment után. ráadásul ez egy számodra "fontos" kérdés volt, és 3 napig nehogy ne juss már géphez, hogy legalább a legalapabb, egyszerűbb gilegtárkotta olvasási módot megtanulhasd. de lehet, h én vagyok a hülye.
2011. nov. 14. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Tesómnak kellett, az én nevemet használta.. Nem magyarázkodok. Köszi a választ! Szia
2011. nov. 14. 20:34

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!