Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Hogy lehet, h J. Bieber...

Hogy lehet, h J. Bieber számát több, mint 650 millióan nézték meg és ezzel rekorder?

Figyelt kérdés

Youtube-on .... Miért voltak rá ennyien kíváncsiak?? Épp arra az /szerintem/ átlagos számra??

(((Mikor pl. a Michael Jacksonnak, aki egy ikon, 10 millió a szám kb., az egyik leghíresebb, legjobb száma. Ráadásul jópár éves...)))


Nem "csa lás" ez? Hogy lehet ez ????


2011. nov. 4. 13:40
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Úgy hogy jókor volt jó helyen, és a kis tini p.csáknak pont ez kell. Egy nyávogó ripacs. A nála 1000* jobb zenészek videóit, szinte alig nézik.
2011. nov. 4. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem biztos, hogy van benne valami "susmus" a producerek (és talán a YouTube) részéről. Végül is ez vegytiszta üzlet.
2011. nov. 5. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem meg mindenki csak azért klikkelt rá a klippjére hogy nyomhasson egy dislike-ot.
2011. nov. 5. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Talán a válasz annyi, hogy manapság már óvodáskortól neteznek az emberek, az összes fiatal tini lány rákattintott youtube-n. Jackson számának is lenne ennyi nézője szerintem, ha már 1988-ban ilyen gyorsaságú és széles körű internet lett volna...
2011. nov. 5. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!