Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Fasza ez a zene, nem?

Fasza ez a zene, nem?

2011. okt. 9. 13:46
 1/8 sámliműszerész ***** válasza:
nem
2011. okt. 9. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
2011. okt. 9. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
2011. okt. 9. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ez nektek valami? Akkor csekkdízáut:

http://www.youtube.com/watch?v=OJwwatPktvQ

Ennél jobb NINCS.

2011. okt. 9. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Kérdező, nem rossz, el tudom képzelni, hogy valakinek ez tetszik.


Kedves 3 előttem 'válaszolók' eltévedtetek, mert hogy senki nem kérdezte, hogy szerintetek mi a legjobb zeneszám, de ha már így érthetetlen okokból mégis belinkeltétek elmondom az abszolút szubjektív véleményemet róluk. Második válaszoló, 5 perces techno dobolást igazából nem vagyok biztos, hogy zenének lehet nevezni, harmadik válaszoló, sosem értettem, hogy egy zenekar, miért lesz keményebb attól mert ilyen szinte hallgathatatlan, torz hangon 'énekelnek', de ezt leszámítva a tiédben legalább fellelhető zene még ha elég sötét, horror hangulatú zene is, negyedik válaszoló, az a két szakállas muksó nagyon komoly az biztos, hogy aki ilyen zenét hallgat az egyéniség.


De természetesen a zene egy rendkívül szubjektív dolog, így ostobaság lenne összeveszni rajta, csak azt kell megérteni, hogy mindenkinek más jön be, mindenkinek.

2011. okt. 10. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hát az biztos, hogy szubjektív, de azért egy zenemű értékét biztosan lehet objektív módon is megítélni. Én nem vagyok zenetudós, úgyhogy fingom sincs róla, hogyan, de azért azt valahogy mindenki érzi, hogy egy Beethoven 5. szimfónia sokkal de sokkal magasabb minőség, meg érték, mint egy ilyen futószalagon gyártott techno-dörömbölés.
2011. okt. 10. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Abban, hogy egy 5.szimfónia sokkal többet ér mint egy futószallagos techno dörömbölés én személy szerint mélységesen egyetértek, de a dolog szubjektivitását erősítendő biztos vagyok benne, hogy a világon akad olyan személy, aki ezt előszeretettel megcáfolná, bár mivel zenetudós én sem vagyok, ezért megeshet, hogy tévedek.
2011. okt. 10. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ahhoz az érthetetlen, torz énekléshez több tehetség és gyakorlás kell, mint az operához. Ha nem csinálod rendesen, pár év, vagy akár pár hónap alatt is tropára vághatod a hangszálaidat. Mindamellett a banda basszerosának sok énekest megszégyenítő hangja van, tisztán:)

De félreértésbe ne essenek egyesek, a Fleshgod-ot poénból raktam, ki hátha bevérzik a technósok füle.

2011. okt. 10. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!