Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » A nickelback milyen zenei...

A nickelback milyen zenei műfajt játszik?

Figyelt kérdés
pl.never again,too bad,it's your day was your last day,burn it to the ground,save me,rockstar,... ezek milyen műfajú számok,mert nagyon megtetszett,egyszerűen fülbemászó és megunhatatlan dalaik vannak és ha tudnátok ehhez hasonló előadót/számot linkelni nagyon hálás lennék
2011. okt. 1. 21:58
 1/10 anonim ***** válasza:
40%
Főleg Pop szarokat tolnak, de néha becsúszik egy kis Pop-rock is :)
2011. okt. 1. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Első: Hallgasd meg mondjuk Selena Gomez egyik dalát. Na az a popzene, a Nickelback és a közt ég és föld van. Nem lehet egy stílus alá venni őket.
2011. okt. 1. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Én is pop-rocknak mondanám.
2011. okt. 2. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Pop és pop-rock, mint ahogy az első mondta.
2011. okt. 2. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

ok köszönöm amúgy szerintem is inkább pop-rock csak én úgy gondoltam hogy könnyű rock de ien műfaj nincs is csak rosszul fogalmaztam meg magamban.

pop-nak én se tudnám nevezni mert akkor nem lenne benne gitár és a legfőbb hogy nincs benne repi pi pi pi pit XD

2011. okt. 2. 17:49
 6/10 A kérdező kommentje:

áhhh meg is van wikipedan kikerestem azt hogy pop-rock és ki is adta.namost csak azok kedvéérta akik nem tudnák hogy kik is a híres pop-rock előadók azoknak idézem:


Modern pop rock és pop punk előadók többek között: Anastacia, Gackt, Michelle Branch, a McFly, a Skye Sweetnam, Ashlee Simpson, a Maroon 5, Pink, a Fefe Dobson, a Switchfoot, az All American Rejects, Kelly Clarkson, Avril Lavigne, a Good Charlotte,a Blink-182, a Simple Plan, a Green Day, és Kate Nash. Néhány hard rock együttest, mint a Nickelback, Red Hot Chili Peppers és Bon Jovi, az utóbbi idők slágersikerei miatt ugyancsak belesorolják a pop rock stílusba.


Sok vita van arról, hogy bizonyos művészeket a hard rock, vagy a pop rock stílusba soroljanak-e, erről a kritikusok és a rajongók berkeiben is eltérő a vélemény. Például a Powderfinger együttest kereskedelmi sikereik ellenére még alternatív rock együttesnek tartják.


forrás: [link]

2011. okt. 2. 17:54
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem értek egyet a válaszolókkal, szerintem mezei rock.
2011. okt. 2. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Leginkább rocknak mondanám. Az első dalok kicsit a Nirvanara hajaznak, de a legtöbbnek van egy kis metallicás beütése is, ami nem csoda, mert az énekes ezeket a zenéket szereti. Hasonló kaliberű lehet még a Hinder, témáit és magát a zenét is tekintve, bár ott sokkal több hangsúlyt fektetnek a külsőségekre. A Nickelback is kezd egy kicsit népszerűbb - populárisabb - lenni mostanság, talán ezért sem gyártanak már olyan nehéz dalokat, mint régen. Amúgy ha az énekhang tetszik, Seethert tudom még ajánlani. Csak az ő dalaiban kevesebb az életigenlés, engem eléggé le szoktak húzni.
2011. okt. 2. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Sacii. ***** válasza:
Egyetértek az előttem szólóval.ajánlani tudom még a Theory of a Deadman-t,a Three Days Grace-t,a Hinder-t,a Daughtry-t,a Avenged Sevenfold-ot(picit zúzósabb)...most nem jut eszembe több :D
2011. nov. 7. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen mindenkitől a választ.amiket mondtatok mindeggyiknek végigfésülöm majd a discography-át
2011. nov. 13. 00:48

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!