Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mi a véleményetek az új...

Mi a véleményetek az új Kárpátia albumról?

Figyelt kérdés

Mi a véleményetek a Kárpátia Justice for Hungary című albumáról?

Zene? Szöveg? stb.


2011. szept. 20. 14:29
 1/3 anonim ***** válasza:

Szebb Jövőt album óta nem hoztak semmi újat számomra. Az Utolsó Percig-en a Bordal kivételével a többi az nem rossz de már az se az igazi...Ezen is van 1-2 jó nóta de a szövege, dallama már nem olyan fülbemászó...zene az sablonos számomra.. 10-es skálán nekem 4 és 5 között van...próbálnak megújulni de nekem ez az "ÚjKárpátia" már nem jön be annyira...

és kedves kérdező neked mi a véleményed? :)

2011. szept. 20. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Kösz a véleményt! :D

Hát szerintem is nyújtottak már jobbat!

Szijártó Zsolt jó gitáros de nem a Kárpátiába való! Szerintem! :D

2011. szept. 23. 09:10
 3/3 anonim ***** válasza:

Ahogy olvasgattam, sokan írták hogy ilyen szar olyan szar a régi albumokhoz képest, meg nem kéne erőltetni ezt a "minden évben új album"-ot. Ahoz képest, szerintem a Tetemrehívás című szám nagyon gyönyörű lett... Zeneileg szövegileg is fantasztikus, de az én

két kedvencem, az /Az én hitem/ és a /Vígan élek/ című szerzemények lettek :D. Szóval az új albumról ez a 3 szám nagyon király lett, a többi pedig hallgatható. Minden előadónak van olyan albuma amin van pár nem túl jó szám.


Szíjártó Zsoltról pedig annyit, hogy szinte teljesen új életet visz a bandába. Nagyon jól gitározik. Most 16-án volt koncert Hévízgyörkön, valami csúcs koncert volt. Nagyon felújította a szóló-kat a dalokban. Van hogy a másik gitárossal ketten szólóznak, akkor az is volt a koncerten hogy Jani csak pengetett, Zsolti meg fogta a hangokat és úgy beszélt közben Jani, szóval végre belevisznek a koncertekbe még egy kis plusz vidámságot is.

2011. szept. 23. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!