Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mi van az Archívum zenekarral?...

Oyeacch kérdése:

Mi van az Archívum zenekarral? Koncerteznek?

Figyelt kérdés
Véleményem szerint a legjobb NSHC banda, gondolom a nem éppen ködösítő szövegeik miatt nem koncerteznek, vagy csak én nem hallok róla. Már mindent felkutattam, de csak 2009 es plakátot találtam... Ennyi... Nagyon jó lenne elmenni egy koncertjükre, hatalmas élmény lehet.
2011. szept. 16. 19:47
 1/2 anonim ***** válasza:

2012 végén adták a 20 éves bulijukat és még meg is jelent ilyen címmel az új albumuk.

[link]

Koncertjük nagyjából 5 évente van és lesz. Most a Valhalla adott tényleg búcsúkoncertet 2014.VI.21-én a Club 202-ben, a 20 éves Hungaria Skins bulin a Jogos Önvédelem és az észt P.W.A társaságában. Hatalmas buli volt! Az Archívum testvér zenekara, a Valhalla tényleg most játszott utoljára! Archívum előre láthatólag 2017-2018 körül lesz, akkor lesznek 25 évesek.

2014. júl. 9. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Kár, hogy ilyen ritkán játszanak a fiúk. Legjobb NS zenekar a Vendettával egyetemben. A 20 éves koncert kár hogy át lett téve Győrből, ha ott lett volna tuti megyek. Akkor majd 2018-ban :D
2014. aug. 28. 11:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!