Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Esetleg létezik olyan zeneszám...

Esetleg létezik olyan zeneszám, amiknek jó a ritmusa latin táncokhoz?

Figyelt kérdés
szval tudnátok olyan zenéknek a címét leírni,amiknek jó a rimusa latin táncokhoz?
2011. szept. 12. 21:13
 1/6 anonim ***** válasza:
Mire gondolsz? Milyen latin tánchoz kell? Milyen stilus? Latinba is sok van.Esetleg tudok segiteni mert nagyon szeretem a latin zenét,mondjuk én hallgatni és sok van nekem.
2011. szept. 12. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

cha cha cha,rumba ,jive...

halehet pörgőset:)

köszönöm

2011. szept. 13. 16:19
 3/6 anonim ***** válasza:
Majd,ha ráérsz keress meg,mert én nem a világürbe akarok irni,3 nap után feleltél,neked se fontos,szoval komunikácio,ha már kérsz valamit,vagy kivánságmüsornak hitted a dolgot? Tudod én nem kultiválom ezt a stilust,nem zokni vagyok.Üdv egy ember
2011. szept. 13. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Már nem azért ,de fel lett ajánlva a segítség,jha és én úgy gondolom,h senkinek semmi köze hozzá,hogy mikor írok,esélyes,hogy nem tudtam gépközelben lenni,nincs itt senki sürgetve...nem írtam,hogy húúú most azonnal kell,különben ....

nemértem miért kell felkapni a vizet...mindösszesen,néhány dalcímet szerettem volna...

2011. szept. 14. 13:23
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem kaptam fel a vizet,csak pont ezt utálom,hogy az emberek segitséget várnak,feltesznek egy kérdést,kérést aztán nem méltatják,vagy nem felelnek a segitségre.Én meg nem ez a tipus vagyok,még mindig ember vagyok,hiába itt ez a fu de nagy technika.Én is tettem fel kérdést és figyeltem a válaszokat és méltattam,nem pontozással,hanem emberi hangal.Én nem Jean vagyok,szóval semmi baj,mint írtad nem sürgős,viszont elgondolkodtató,hogy más nem ajánlott fel segitséget.Nem baj ha hülyének nézel,te zenét szeretnél,én meg emberi hangot.Nem is kell rajta elgondolkodnod,csak átérezned miről beszélek.
2011. szept. 14. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Sztem én semmi rosszat nem mondtam,de mégis akkor légy oly kedves és te gondolj bele,hogy lehetséges,hogy nem tudok olyan sűrűn a géphez jutniés talán nemtudom figyelgetni a válaszokat...

jha és az is lehetséges,hogy más meg nemtud segíteni..

nem tudom,h kinek mik a lehetőségei és így próbálok nem is bele szólni

2011. szept. 16. 16:19

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!