Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Hogyan kell scream-elni?...

Hogyan kell scream-elni? Fontos! :D:D

Figyelt kérdés
Egy jo ideje meg szeretnék tanulni scream elni de a haveri körömben nem tud senki :S:S tanulni pedig ezt suliban pl nem nagyon lehet .Néztem youtube-on videokat de sajnos nem nagyon tudok angolul ezért megköszönném ha valaki esetleg leirnaá lépésről lépésre hogy hogyan tudnám ezt/ezeket a dolgokat megtanulni :D:D Előra is köszönöm mindenkinek és normális válaszokat szeretnék :D:D
2011. aug. 29. 12:49
 1/7 anonim ***** válasza:
14%
A scream az sikolyt jelent. Ha erre gondolsz, a haverok könnyen tudnak segíteni; megkérsz valakit, hogy kombinált fogóval kapaszkodjon a heréidbe, és menni fog magától.
2011. aug. 30. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Agyi szinted megvan .... az a cink te is tudod miről van szo és tetteted a hülyét és azt hiszed most ezzel te mekkora forma lettél hogy írtál egy hű de poénos hozzászólást hát nem nem volt az :D:D -.-"
2011. aug. 31. 14:16
 3/7 anonim ***** válasza:
19%
Tényleg fogalmam sincs, miről beszélsz, a scream az sikítani. Nem kerestem rá youtubeon, de gondolom az azonos című filmből adna ki jeleneteket. Ha belinkelnéd mire gondolsz, talán értenék az emberek.
2011. aug. 31. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
84%

Hello!


Lehet ez közhelyes dolog de mindenkinek saját magának kell ezt kitapasztalni. Az a lényeg hogy SOHASE az énekhangoddal scream-elj, szal ne sikítani próbálj ahogy a névben van mert akkor berekedsz vagy el is mehet a rendes énekhangod a p***ába... A hangot a megfelelő légzés alakítja ki. Ne a mellkasoddal próbáld csinálni az üvöltést hanem próbáld meg hasból. Volt egy videó ahol a vécézéshez hasonlította az erőlködést (volt egy két vicces komment is hozzá :D ) de amúgy tényleg ugyanúgy meg kell feszíteni a hasizmodat.


A torkod csak egy cső ami színt ad a hangnak ami kijön. Azt nagyon nem lehet elmagyarázni hogy hogyan kell, arra mindenki maga jön rá.


Pár tanács gyakorláshoz:

- Legyen a közelben víz ami nem túl hideg, mert az első próbálkozások után kicsit irritálva lesz a torkod

- Ez miatt legyen közelben valami sós kaja (teljesen komolyan mondom) mert a screamet is kicsit javítja meg a torkodról is oldja a mindenféle nyákot (nem nagyon tudom elmagyarázni, az a lényeg hogy tényleg használ).

- Zenére próbálj mert önmagában hülyén hangzik, plusz el is veszi a kedvedet az egésztől



Ha napi 1-2 órát gyakorolsz akkor észre fogod venni pár héten belül hogy egyre könnyebb lesz kiadni azt a hangot.


Remélem tudtam segíteni.

2012. febr. 14. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hát,nekem is kellene a válasz:D az előttem lévő kommentelő elég jól el magyarázta,de örülnék neki,ha magyar videót látnák róla,ahol ugyan így képesek elmagyarázni,csak mert még is jobb azért,ha látom... :D
2013. ápr. 14. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Deme Soma válasza:
A fent leírtak nekem beváltak. Eddig sehogy se sikerült, most meg 10 perc után kétszer is sikerült egy rendes screamet csinálnom (persze azért még a gyakorlás rámfér) :)
2014. márc. 5. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 aafan98 válasza:

http://www.youtube.com/watch?v=deasBgKQdl0


Megtaláltam a szarós vidit xD

2014. júl. 31. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!