Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Szerintetek melyik a legjobb...

Ancyta kérdése:

Szerintetek melyik a legjobb lemeze az Arctic Monkeys-nak?

Figyelt kérdés
Szerintem a Favourite Worst Nightmare, azon mindegyik nagyon nagyon klassz, kivéve azt a lassút...(de azt is tudom kívülről...:D)
2011. aug. 27. 11:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem minden új albummal egyre kiforrottabb lett a hangzásuk, de nekem a Whatever People Say... meg a Favourite Worst Nightmare a kedvencem. Sokkal természetesebbek (ha lehet ilyet mondani, de remélem érted mire gondolok :))a szövegek és a dalok. Meg az új számok jók, de én a Don't Sit Down-ban sem érzem azt az átütő erőt, energiát mint bármelyik régi számban.
2011. aug. 29. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
sztem is az első kettő a legjobb, de a Humbug is jó, csak szokni kellett, viszont a mpstani, a Suck It And See elég uncsi...2 szám jó rajta, és ennyi...
2011. aug. 30. 11:41
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem a kedvenc a whatever people seay... , de a favourite worst nightmare is nagyon király. az új albumjuk pedig nem sikerült annyira jól, mint vártam : (
2011. nov. 26. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Látom nem lett elsőprő nálatok a suck it and see.Eleinte nálam sem,de párszor netezés közben hallgattam és am nagyon jó csak kicsit át kell értékelni őket az előző albumaiktól.Mindenki változik,így ők is és ez most meg is nyílvánult.:)
2012. febr. 25. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!