Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Szerintetek a hiphop DJ-k...

Szerintetek a hiphop DJ-k mennyire tudnak érvényesülni Magyarországon?

Figyelt kérdés
Szerintem a lehetőséget előlük a kapzsi tuctadiszkósok veszik el, akik még bakelitet sem láttak, pedig egy DJ-nek kötelező bakeliten alkotni.
2011. aug. 24. 15:28
 1/5 anonim ***** válasza:

Magyarországon sztem elég nehezen, hazánkban ez undergroundos. Vannak persze jó helyek, nagyobb városokban pl aránylag jól tudhatnak.

A kapzsi tucatdiszkósok alatt kiket értesz?

Amúgy hol van leírva, hogy egy dj-nek kötelező bakeliten alkotnia?:)

2011. aug. 24. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Tucatdiszkósokon azt értem amikor jönnek ezek a playmates ribik és egyből dj-k lesznek, ezzel elhalászva a lehetőséget a tehetséges hiphop dj-k közül, akiknek ugye nincs annyi pénzük, mint ezeknek a playmates meg armanis köcsögöknek. Az utolsó kérdésedre válaszolva a DJ igenis tudjon alkotni valamit bakeliten, hiszen ez az alapja az egésznek, onnan indult minden. Én sokra többre tartok egy hiphop dj-t mint egy ilyen csinált tuctuc dj-t, sőt az előbbi azért többet ért hozzá azért. :)
2011. aug. 24. 22:21
 3/5 anonim ***** válasza:

Na, azokat a playmates ribiket és hasonlókat én is utálom Xd Egyezik róluk a véleményünk.

Nekem a fő zenei ízlésem elektronikus, azon belül a trance. Ez is tuctuc, de nem az ami általában a diszkókban megy MOn. A trance dj-k sincsenek ma túl jó helyzetben, mert mdenhol csak house zene megy.

A bakelit tényleg jó, de máshogy tárolni manapság 1 dj-nek sokkal könnyebb a zenét. Bár hip-hop dj-t csak bakelittel tudok elképezlni :)

2011. aug. 25. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Igen amúgy a house "stílusra" értettem a kijelentéseimet, amúgy nemrég egy két csaj elráncigált egy playmates ribanc bulijára ahol ő volt a DJ, nevezetesen Kustánczi Lia, ahogy megláttam a csajt a pult mögött elkezdtem röhögni mert olyan bénán keverte a zenét, szinte kiszúrta a szemem, most én nemtudom h bakelittel mit kezdett volna :D

Igazad van hiphop dj az csak bakeliten tolja. Trance zenét annyira nem ismerem, de azt tudom volt az a Budapest Parádé és ott az ment főleg.

2011. aug. 25. 21:00
 5/5 anonim ***** válasza:

Na pl ő tényleg az a kategória xd Nemszeretem! Nem dj, modell, maradjon is az... Bakelittel semmit sem, az biztos.

Igen, ott ment trance :) A lényeg, hogy a house pörgős,táncolni való zene, a trance lágyabb. A trance a legérzelmesebb elektronikus zene, Armin van Buuren, Paul van Dyke, ATB :)

És a hiphop maradjon is bakeliten :)

2011. aug. 26. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!