Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Vision Gitárok, vélemény?

Vision Gitárok, vélemény?

Figyelt kérdés
Valaki aki használ/használt Vision márkájú gitárt tudna írni valami véleményt? Milyen stílushoz a legalkalmasabb, vagy akármilyen észrevétel akármelyik típussal kapcsolatban?
2011. aug. 23. 21:33
 1/6 anonim ***** válasza:
nem használtam még ilyen gitárt,sőt,nem is próbáltam,de azt elmondhatom,hogy egy ilyen olcsó gitárnál nem várhatsz el túl sok mindent...alapvetően az összes ugyan olyan kb,ha alakra nézzük,van metálosabb kinézetű,de egy ilyen gitárnál ezzel nem kell nagyon foglalkozni,alapvetően egy kezdő dologról beszélünk,amit szerintem bármilyen stílusra lehet használni,persze egyiknél sem kiemelkedő teljesítményben.Amire nagyon figyelj,hogy semmi esetre sem Floyd Rose tremoloval ellátott gitárt vegyél,mert nagyon sok gondod lesz vele
2011. aug. 29. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
hát nem a legjobb, de használható. Nem tudom, hogy te milyen szinten játszol, ha csak hobbiból gitározgatsz, akkor elmegy, de ha komolyabban, akkor jobb lenne egy komolyabb gitár is.
2011. aug. 29. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

hmmm. igazából még nagyon alap szinten játszok.

de punk zenét szeretnék játszani, aminél nem feltétlen kell tiszta hangzás, úgy jó ha csörög zörög csattog:)

csak úgy kíváncsiságból érdekelt hogy valaki használt e ilyet és bevált-e neki :)

2011. aug. 29. 22:30
 4/6 anonim ***** válasza:
ha ilyen tüzifa kell,tökéletes a vision,keresve se találnál $zarabbat,max még a behringer,a powerstate és a harley benton.Ezek különösen a ritka $zar kategóriába tartoznak.
2011. aug. 29. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
szóló vagy basszus gitárt szeretnél? A basszerosunknak egy vision-je van, nincs vele semmi baj. Egy washburnon használja, tehát így elmegy. A hangzása lehetne tisztább, de ha punkot akarsz játszani, akkor tényleg nem a tiszta hangzás a lényeg.
2011. aug. 30. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
szólózni szeretnék majd. de mostanában egyre jobban tetszik a bass is :) de még csak klasszikus gitáron pötyögök.
2011. aug. 30. 18:28

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!