Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Az ciki ha egy fiú nem tud...

Az ciki ha egy fiú nem tud táncolni discoban?

Figyelt kérdés
2011. aug. 21. 12:37
 1/6 anonim ***** válasza:
sztem nem ciki.
2011. aug. 21. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem egy KICSIT az. :) Ha rólad van szó akkor pár lépést tanulj meg valakitől. De szerintem mindenki tud magától valamit összehozni. "Csak érezd a zenét!" :)
2011. aug. 23. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
igen róllam
2011. aug. 23. 18:09
 4/6 mbalage ***** válasza:

Semmi gond, tudok egy tökéletes megoldást: ha nem tudsz táncolni, legyél inkább zenész! Nekem bevált... :)


Amúgy, az emberek általában azért járnak diszkóba, hogy táncoljanak, tehát kissé valóban furcsa, ha valaki csak ücsörögni megy le oda. Sztem ne bonyolítsd túl a dolgot, ne gondolj a táncra, egyszerűen csak mozogj a zenére, "egyet jobbra, egyet balra". Ha nem gépiesen csinálod, hanem csak lazán és őszintén, akkor ennyi elég is lehet.


De ha végképp nem megy, nem kell elkeseredni, egyszerűen csak ne járj diszkóba! Menj helyette koncertekre!

2011. aug. 23. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
menj el egy jó koncertre pogózd, ugráld ki magad és megtudod mi a tánc :)
2011. aug. 23. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Thanks
2011. aug. 24. 20:18

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!