Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Hogy tetszik Beyoncé 'Run the...

Hogy tetszik Beyoncé 'Run the world' című száma?

Figyelt kérdés
annyira jó az üteme,meg ezek a kattogások,hogy húúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúú
2011. aug. 18. 00:13
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
hát nekem nagyon nem jön be...:/ Eleve lopott az alap, meg egyszerűen nem tetszik. De a Best Thing I Never Had tetszik. :) Amúgy ezért létszi ne pontozz le.
2011. aug. 18. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Sz*r!
2011. szept. 20. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Engem nyugodtan lepontozhatsz, de azt gondolom te is tudod ha véleményt kérdezel nem feltétlen pozitív a visszajelzés... Nekem nagyon nem jön be, egyszerűen irritál.. egyszer se sikerült végighallgatnom, mindig fáj a fejem tőle...bár én alapból utálom Beyoncét
2011. szept. 20. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik, kicsit eltérő az eddig megszokott dalaitól, de hát már Ledy Gaga duettjeivel is kicsit elvetette nálam a sulykot. De ezek ellenére is hallgatom a régi és új dalait egyaránt, ha már nem is azért mert nagyon bejönnek akkor azért mert nagyon de nagyon szép nő, és a hangja az valami fantasztikus, a Listen című dalával tejesen elvarázsol, még ha élő felvételen is nézem. Annyira át tudja adni az érzéseit a hangjával és a mimikájával hogy az őrületes.
2011. szept. 20. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Erőltetett, agresszív, és béna...
2011. szept. 20. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!