Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Segítség! Fontos! Hallottad...

Segítség! Fontos! Hallottad Te is? : D

Figyelt kérdés

Ma reggel 6.45-7 óra körül szólt a rádióban egy nagyon jó zene,azt hiszem a neo fm-en ment...vagy,nem tudom.. István Dani volt a műsorvezető...Ilyen zenék szóltak előtte: Pink,Noémi Virágtól 2 sláger is: Soha még;Hiányzol...Nem tudom,ez mennyire számít,de leírok mindent xD


Na,és valami S betűvel kezdődő férfi előadó,külföldi,angolul énekelt valami jó zenét,valahogy nem is maradt meg bennem se a dallam,se a szöveg,de kb. ennyi rémlik: together...extasy.. xD vagy,mit tudom én :DD

Valaki segítsen! Mi lehetett ennek a zenének a címe,vagy hol találhatnám meg? *__*

Esetleg hasonló zenék,amikben ezek szerepelnek,vagy S betűs előadókat írnátok? :DDD Vagy,valaki nem hallgatta reggel a rádiót? xDDD

Nagyon fontos lenne!



Előre is köszönöm a segítséget!!!


2011. aug. 9. 22:09
 1/8 anonim válasza:
nézd vissza neten a reggeli adást, és ott keresd ki a szám címét. jobbat nem tudok.
2011. aug. 9. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm,de én sehol sem találok olyat :((
2011. aug. 9. 22:15
 3/8 anonim válasza:
Hát te nagyon hiperaktív vagy..
2011. aug. 9. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Miért is? :D
2011. aug. 9. 22:21
 5/8 anonim válasza:
Sztem Adam Lambert - If i had you.. igaz hogy nem S-sel kezdődik de hallgasd meg hátha:)
2011. aug. 9. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Neem,ezt ismerem,ez nem az volt! :P

De,nagyon köszönöm! :))

2011. aug. 9. 22:30
 7/8 anonim válasza:
Nem SEAL valamelyik zenéje volt?
2011. aug. 10. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Sajnos még nem találtam meg most sem :(

Segítsetek,kérlek!

2011. aug. 13. 20:12

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!