Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » 2 kérdésem van a screamingról...

2 kérdésem van a screamingról több lent?

Figyelt kérdés
1. http://www.youtube.com/watch?v=t0saBiat7Iw ebben a számban az énekes mien screamot használ ( a szám 1:07 tól kezdődik)2. szeretnék megtanulni fry screamot olyan hangot tudok ki azni mint a fent linkelt számban az énekes de nem torokból hanem valahonnanlejjebről olyan mintha szivnám a levegőt az scream és ha igen akkor mien és hogy lehet fejleszteni?
2011. aug. 9. 15:48
 1/2 anonim válasza:
Először tanulj meg helyesen, és tagoltan írni, másodjára ne hallgass ilyen szennyedék szar mainstream fost mint a WBtBwB, amibe az énekesnek mintha gégerákja lenne. Annyi jó HC, Metalcore banda van... harmadrészt meg gyakorolj. anyád örülni fog. =D
2011. aug. 9. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Fú te nagyon kedves vagy ehez nehéz kommentelni bocs hogy igy irtam de siettem de most nemhiszem hogy az kértem hogy te itt baszogass ugyhogy cső és légyszives ne irj mégegyszer csak hogy basztass hanem sicc:D
2011. aug. 9. 20:49

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!