Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Van itt olyan aki NEM szereti...

Van itt olyan aki NEM szereti az Iron Maident-t? Ha igen, ki miért nem?

Figyelt kérdés

Most nem arra gondolok aki alapból nem kedveli a műfajt, hanem akinek magával az együttessel van baja.


(mondjuk nem hiszem hogy sok ilyen ember lenne, de bármi lehetséges :D)


2011. aug. 9. 14:25
 1/8 anonim ***** válasza:
Egy picit gyengécskének és régimódinak tartom az együttest, igaz én már régóta (92) Death és Black metalt hallgatok.
2011. aug. 9. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Régen nem volt se régicske, se gyengécske :P

Én szeretem ma is, annak ellenére, hogy én is rajongok a death metálért. De őszintén mindenért rajongok, amiben jó dob és gitár van. :)

2011. aug. 9. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én nem szeretem, pedig amúgy kedvelem a gitárszaggató műfajokat. Valamiért a zenekar össz-hangzása nem jön be, hiába tudom hogy technikailag nagyon jók. Talán az énekes miatt, mert a hangszíne nem esik jól a fülemnek, ill. az énekstílusa is olyan furcsa (hiába egyedi). Meg nekem a több ritmusváltás is zavaró egy számon belül. Lehet hogy a három együtt nem jön be igazán. De gondolom ez ilyen alkati dolog.
2011. aug. 9. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nem is tudom.. de azt nem mondhatom, hogy kimondottan szeretem..

Vannak zenekarok, akik híresek, de valamiért úgy alakult, hogy nem foglalkozom velük, nem hallgatom őket, nem szimpi a kisugárzásukból valami. Túl sok a körítés. Meg nem igazán az én világom ez a hangzás.. Szerintem ha most meghallgatnék egy Iron Maiden albumot, simán meglennék vele, de különösen nem vonzz.. Vagy: más sokkal inkább vonzz.

Talán ezt lehet nem szeretem-nek venni :P Mert amúgy minden műfajt meghallgatok, és a rock felől indultam el anno, de kikerültem közben pár művészetet :)

2011. aug. 9. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
előző: szóval röviden jók de valami plusz hiányzik belőlük, így érted? én így vagyok pl. a Rammstein-el kapcsolatban
2011. aug. 9. 20:26
 6/8 anonim ***** válasza:

haha én se bírom nagyon, a Rammsteint se. :) de akkor már Iron Maident nálasztanám a kettő közül.

háát nem mondom h hiányzik belőle valami.. ilyen stílusnak is kell lennie. ha nincs, kevesebb lenne a világ :) de nekem, ez nem ad PLUSZT. ad esetleg egy kis ütős hangzást, valami igaz ZENÉT, de.. nem az amiben NAGYON sokat érzek. :)

2011. aug. 9. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
najó, lehet akkor tényleg valami plusz hiányzik :D tulajdonképpen azt írtam le köntörfalazva :O :)
2011. aug. 9. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én korábban utáltam az együttest, de mostanában belejöttem és most már tetszik (annak ellenére, hogy én death, folk és viking metalos és punkos vagyok). Up the Irons!
2017. okt. 30. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!