Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Fémhúros e. akusztikusan...

Fémhúros e. akusztikusan játszok, és már elviselhetetlen ahogy fáj az ujjam?! LENT

Figyelt kérdés

Kezdő vagyok, de annyira szeretek játszani rajta, hogy a fájdalom ellenére se hagyom abba, viszont már hozzá se tudok nyúlni a gitárhoz :\

Mivel lehetne "kezelni", hogy minél előbb elmúljon, mert már nagyon hiányzik a gitározás :)

Köszi :)

15/L


2011. aug. 7. 20:42
 1/9 anonim ***** válasza:
Én nem tudok rá "gyógymódot". Nekem is így volt, aztán pár hét után elmúlt, ahogy bekeményedett a bőr. Ki kell bírni. Esetleg próbáld meg azt, hogy kicsit visszább veszel a gitározásból. Minden másnap pengetsz csak, hogy legyen ideje gyógyulni is.
2011. aug. 7. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Lazítasz a húron,vagy nemtudom,hogy ismered-e az Amol nevű növényi gyógyszert,cseppents rá párat a fájjó ujjaidra reggel-délben-este és 2 napon belül el is múlik a fájdalom.
2011. aug. 7. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ezen minden gitáros át kell essen. Hamarosan jobb lesz. Kitartás. :)
2011. aug. 7. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Keress rá guglin erre a szóra: gitárpengető
2011. aug. 8. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 takagi_akito ***** válasza:
Előző kommentelő nem a pengetéssel van a problémája hanem a lefogással:D én is azt tudom javasolni hogy kevesebbet játsz ezen sajna mindenki át esik de idővel ne aggódj el fog múlni :D amíg pedig be nem gyúgyulnak az ujjaid addig szerintem ne is nagyon játsz
2011. aug. 8. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Köszi :))

Bár fájó ujjakkal is próbálkozok :D Nem tudom ott hagyni :)

azért remélem hamar elmúlik :D


(Pengetősnek: köszi a tippet....)

2011. aug. 8. 13:06
 7/9 anonim ***** válasza:
Ne számítson hogy fájnak az ujjak így fog bekeményedni :)Én annyit játszottam régen hogy sebesek és hólyagosak lettek az ujjaim,most már egésznap tudok gitározni. :) szóval ne lassítsd nem lesz könnyű de egyszer át kell rajta esni
2011. aug. 8. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
csinálom, nem adom fel :)) köszi!
2011. aug. 10. 23:41
 9/9 anonim ***** válasza:
én is most kezdem, annyi idős vagyok, mint te, nekem a lefogással volt bajom, az első 2-3 napban fájt, már nem:) ja, és az enyém nylon húros
2011. aug. 20. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!