Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Emilie Autumn! Milyen zenei...

Emilie Autumn! Milyen zenei stílus? Valaki azt mondja goth/metal/elektro/industral.

Figyelt kérdés
2009. ápr. 9. 13:15
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Egy bandának több stílusa is lehet, főleg úgy, hogy az industrial metál barátja a gothic metálnak, és az electronak. Ezeket a stílusokat MIND vegyíti az Emilie Autumn.
2009. ápr. 9. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Csak mert egyik haverom azt állítja távol áll a metáltól, és elektro...De szerintem is keverék, talán ezért is olyan jó!

Köszi :)

2009. ápr. 9. 13:26
 3/10 anonim ***** válasza:
46%

Emilie Autumn? Metál? Goth? Elektro? Dehogyis... Emilie Autumn sima pop/rock egy kis Experimental és Ambient beütéssel. Főleg Jimi Hendrix, Miles Davis, és The Smiths hatásai érezhetőek a zenéjén.


Az hogy van benne torzított gitár, és némi goth hangulat még nem jelenti azt, hogy metál/goth lenne. A zenei irányzatok meghatározása nem egészen így történik. :P

2009. ápr. 9. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Leginkább violin-industrial, de van a "dologban" goth/elektro és metál beütés is.
2009. ápr. 9. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Szerintem itt mindenkinek igaza van, én nem értek a stílusokhoz annyira, nem tudnám meghatározni milyen, de nem is érdekel, a lényeg hogy jó és kész :D
2009. ápr. 9. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Thurston ***** válasza:
42%

Ezt a műfajt neo-gothnak nevezik.


O)))

2009. ápr. 9. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
én goth vok de szeretem szal vmi keverék lehet
2009. dec. 28. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
82%
Úgy néz ki h Emilie Autumn egy stílus lett :D
2010. jan. 11. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Dark Cabaret.


hasonlók:

Katzenjammer Kabarett

Amanda Palmer

The Dresden Dolls

Tiger Lillies

stb.

2011. febr. 24. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
dark cabarett, de én mondjuk victoriandustrial-nak is olvastam
2013. jún. 6. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!