Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Valaki más? Cobra Starship?

Valaki más? Cobra Starship?

Figyelt kérdés
Én eszméletlenül szeretem őket meg a zenéjüket, már egy jó ideje. Tudom a szövegeiket, megvannak a lemezeik, szeretem a tagokat... de még sosem találkoztam olyan emberrel, aki szintén szerette volna a zenéjüket. Nagyon olyannal sem, aki ismerte őket. Egyedül vagyok? :D
2011. aug. 4. 18:03
 1/7 anonim válasza:
Nem :D Ketten vagyunk, egyelőre! Én is nagyon szeretem őket, imádom a zenéiket, bár még csak kb 20-at hallottam... Egyszerűen nem tudom megunni, pedig van olyan, amit százszor meghallgattam már! Sajnos én csak vagy 2-3 hete találtam rá erre a zenekarra, de elsőre megtetszettek :D Neked mik a kedvenc számaid tőlük?
2011. aug. 5. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Úristen, végre VALAKI :D jaj de jó, hogy nem vagyok egyedül ezzel, komolyan... eddig akárkinek mondtam hogy Cobra Staship, mindig visszakérdeztek, hogy "a MI?!" :D

Nekem egyébként a kedvenc számaim az ismertebbek közül a Send my love, Snakes on a plane, Hot mess (ezeket nem lehet kihagyni, annyira jók :D), a kevésbé ismertek közül a Hollaback boy, az I kissed a boy (Gabe-nek amúgyis ez a hobbija :'D), a Prostitution is the world's oldest profession, a Kiss my Sass, Keep it simple és a My moves are white... ezek a legnagyobb kedvenceim, nem akarom felsorolni mindet :'DD

... neked? :)

2011. aug. 5. 13:32
 3/7 anonim ***** válasza:
én is ismerem őket,legelőször a Snakes on a plane című számukat hallottam,kb 4 éve. nekem tetszenek a számaik.
2011. okt. 15. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
nekem csak a you make me feel tetszik! de az nagyon ^^
2012. ápr. 25. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Igen, mindenki csak a You make me feel-t szereti, mert az most nagyon berobbant. De pont nem ilyen embereket kerestem, hanem olyanokat, akik a zenekart szeretik. Akik a zenéjüket szeretik, úgy általánosságban. Akik a You make me feel ELŐTT is ismerték őket.

Azért köszönöm a választ. :)

2012. ápr. 26. 09:48
 6/7 anonim ***** válasza:
én is már vagy 3-4 éve szeretem őket :)
2012. aug. 1. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
óó, végre valaki!! :)
2012. aug. 1. 13:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!