Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mi lehet ez a zene? (Petőfin...

Mi lehet ez a zene? (Petőfin hallottam többször)

Figyelt kérdés

Már háromszor hallottam a Petőfi rádión ezt a számot. Külföldi a szöveg, egy pasi énekel, nagyon jó hangja van, kicsit ilyen rekedtes, vagy nem tudom. Nem tudom jobban megfogalmazni, mert nem rekedt, hanem így... rezeg a hangja, de valami eszméletlen jó hallgatni :D Na mindegy, maga a zenei alap ilyen drum and bass-es, a refrénből pedig annyit hallok ki, hogy "Sztáááálin".

Tudom, ez kevés, meg hülyeség, főleg a sztálin dolog, de csak ennyi van meg és megőrülök, kell ez a szám :D Ha ez segít, ma olyan dél-1 óra között mehetett a petőfin.

Köszönöm előre is!


2011. aug. 3. 20:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Nincs ezek közt?

[link]

Ha nincs, akkor hallgass sok mr2-t és amikor a számot hallod, menj fel az mr2 honlapjára és ott leírják azt a számot, ami épp megy :D

2011. aug. 3. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
úristen, mire ezek között megtalálnám... sajnos címből egyik se ismerős... de köszönöm a választ :D
2011. aug. 3. 21:16
 3/11 anonim ***** válasza:

Tényleg, hümmögd el Midominak xD

[link]

kattints a Click to Sing or Hum gombra és dúdold a mikrofonba a refrént :D

2011. aug. 3. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
egyet hozott ki, de az nem az... :'D azért köszi. pedig a dallamát legalább tudom! jaj :D
2011. aug. 3. 21:31
 5/11 A kérdező kommentje:
ÚRISTEEEENúristenúristen, egyenként rákerestem ezekre a petőfis számokra, és MEGTALÁLTAM úristen isten vagy köszönöm!! :D
2011. aug. 3. 21:32
 6/11 anonim ***** válasza:
nincsmit :)
2011. aug. 3. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
amúgy melyik volt? xD
2011. aug. 3. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

http://www.youtube.com/watch?v=5OebSTacKgo ez :D

találomra böktem rájuk hátha bejönnek, kb. a tizedik volt amit megnéztem, és megtaláltam, JAJ :D egyébként kommentekben is írták, hogy sztálin :'DDD

2011. aug. 3. 21:36
 9/11 A kérdező kommentje:
jézus, neeeee :O most jövök rá, hogy ismerem az énekes csávót más formációból :O hogy nem tűnt fel a hangjából, pedig elég sokszor hallottam már :D áá
2011. aug. 3. 21:39
 10/11 anonim ***** válasza:
Ájrimaffiaproduksön :D én is ismerem, de a Brainsről nem is hallottam még :)
2011. aug. 3. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!