Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Szerintetek a Linkin Park új...

Szerintetek a Linkin Park új albumának a stílusa milyen lesz? :D

Figyelt kérdés
2011. aug. 3. 18:56
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem olyan amilyennek lennie kéne.

Új linkin park: http://www.youtube.com/watch?v=hSA3XvJjJ6s

2011. aug. 3. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ez a banda egy gagyi szar már bocs. Ráadásul a maszkokat is csak koppintották...
2011. aug. 3. 20:48
 3/6 anonim ***** válasza:
És honnan te gyökér? Mondj egy linket amin egy ilyen banda van ilyen maszkokkal... és ha a slipknottal jössz... és ez 2009 legjobb rockrap bandája... ha nem hiszed nézz utána.
2011. aug. 3. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Jól van én nem vitatkozok senkivel. Ha neked ők a legjobbak legyen leszarom.
2011. aug. 4. 01:03
 5/6 anonim ***** válasza:

Én elképzelni sem tudom. Nekem először nagyon nem tetszett az új stílus a Thousand Suns-on, de aztán nagyon megszerettem. Rájöttem, hogy teljesen mást kell benne szeretni, mint az eddigi számaikban...

Úgyhogy nekem nem lenne baj, ha olyan lesz. De talán még jobb lenne, ha némiképp visszatérnének a régebbi stílusukhoz... :D

2011. aug. 4. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Még mindig várom a képet a bandáról amiben a tagoknak ugyanilyen maszkjuk van... ha beszólsz nekik legalább okkal tedd. Slipknotna meg egyáltalán nem ilyen mszkjai vannak.
2011. aug. 4. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!