Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Ha utoljára láthatnád a...

Ha utoljára láthatnád a legnagyobb kedvenc bandád mennyit áldoznál egy utolsó nagy koncertjükért? (nagy fanatikusoknak)

Figyelt kérdés

Ha utoljára láthatnád a kedvenc bandádat akiket nagyon régóta imádsz, vagy gyerekkorod óta őket hallgatod és követed, egy hosszabb szünet előtt, vagy akár a teljes feloszlás előtt, volna egy alkalmad arra hogy elmenjél egy utolsó koncertjükre, ami majdnem 3órás. Áldoznál érte 60ezer forintot VIP-jegyért, ami tartalmaz egy közös képet a banda tagjaival,egy aláírást,beszélgetést,posztert,pólót és VIP bejáratot ?:)

ha lenne rá 3 hónapod, gyűjtenél rá?:)


( csakis nagy fanatikusok,és rajongók írjanak)


2011. júl. 25. 23:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Naná. :D Még többet is adnék érte :D Ha sikerülne persze összekaparni annyit :D
2011. júl. 26. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
akkor örültem hogy nem csak én vagyok ennyire "elmebeteg" rajongó :D
2011. júl. 26. 01:03
 3/5 anonim ***** válasza:
osztom az első véleményét, mondjuk egy ilyen Avenged Sevenfold koncertért 3x ennyit is adnék
2011. júl. 26. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
amerikába turnézott együtt a Breaking Benjamin és a Three Days Grace(két kedvenc együttesem)...ha idősebb lettem volna lehet h még a repűlőjegyet se sajnáltam volna...(kb 150ezer lett volna összesen a móka)
2011. júl. 26. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
:)
2011. júl. 27. 17:59

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!