Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Szereted Axl Rose-t?

Szereted Axl Rose-t?

Figyelt kérdés
2011. júl. 24. 22:23
 1/10 anonim ***** válasza:
51%
Jó énekes, de nagy paraszt. Maga az ember unszimpatikus.
2011. júl. 24. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
A hangja jó, de amúgy egy bunkó, egoista, önelégült paraszt. Rendkívül unszimpatikus ember.
2011. júl. 24. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Miért paraszt?? :O

Amúgy, szeretem a hangját, ennyi.

2011. júl. 24. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Azert paraszt mert tonkretette a vilag legjobb bandajat :(

De az biztos, hogy nem 1 atlagos forma xDD

2011. júl. 24. 22:38
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem. nem ismerem. De a hangját szeretem.
2011. júl. 25. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Mi az hogy paraszt? Talan ismered, talakoztal mar vele, beszelgettel mar vele? Hat meg a Slashes GNR-ben szerettem.
2011. júl. 25. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ahhoz nem kell valakit ismerni, hogy lásd paraszt-e. Nézd meg pár videóját (ne a hivatalosokat). Elég nagyképű, hisztis emberke, aki tönkretette magát a drogokkal. Nem normális szerintem.
2011. júl. 25. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

A válasz írója 88%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 08:26


Slash konyvebol inkabb arra gondolok, hogy nem a drogokkal tette tonkre magat, hanem Axl igy szuletett xDD

2011. júl. 25. 14:34
 9/10 anonim ***** válasza:
Én szeretem annak ellenére, hogy tényleg elég nehéz természet lehet.
2011. júl. 25. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
De még mennyire. (a fiatal) Olyan helyes és édes volt. A hangja csodálatos! A haja olyan selymes lehetett. Tetszik hogy széles vállai és izmos bicepsze volt. Huhh meg a popsija bőrnadrágban...A hangjára kelek és azon is alszok el. Napjában legalább 30szor hallgatok Gunsot. Sok interjú nézek, egyszerűen imádom a beszéd hangját, olyan szexi. Imádom a hatalmas kisúgárzását, a természetét. Mindenét. Valahogy részben magamat látom benne. És ez talánmég jobban erősíti a vonzalmat. Üzenem a sok ....nak Axlnek nagyon nehéz gyermekkora volt! Érzelmes, kedves fiú volt csak kicsit agresszív :D És amúgy a Guns n' Rosesból Axl drogozott a legkevesebbet! És a többiek se voltak szentek! Slash és Duff még volt hogy részegen állítottak be egy olyan rendezvényre ahól emberek ezrei voltak és még a Tvés közvetített! Piásan vajon milyen beszédet mondhattak? És nem Axl volt az aki szét robbantotta a csapatot. Mindenkinek beleért a keze a bilibe. Slasht se kellett félteni !Ennyit arról hogy ki mennyire ismer kit. és
2013. júl. 12. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!