Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Meghalt, és nem ismerem a...

Meghalt, és nem ismerem a zenei munkásságát?

Figyelt kérdés

Tegnap meghalt Amy Winehouse..

Meglepett,hogy egy sikeres 27 éves nő miért drogozik,öli meg magát ha a világ a lábai előtt hever.Ő elérte azt amit mások csak álmodnak.

Gondoltam sikertelen volt,és azért élt önpusztító életet.Meghallgattam a zenéjét.

Ne szép nő..Jobban mondva nagyon ronda,de csodás hangja volt..Nem is gondoltam,hogy ilyen jól énekelt..

Mások hogy látják??

Hozzáteszem,hogy engem nem a külső,a megjelenése érdekel,hanem a hangja..


2011. júl. 24. 17:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
51%
Nem jó dolgában lesz valaki drogos. Komoly lelki okai vannak, nála is voltak, Amy már az előtt kezdte, hogy befutott volna.
2011. júl. 24. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Anorexiás is volt. Mert a régi fotóin mikor még tetkói sem voltak és ducibb volt egy csomóan kritizálták, ezért is lett ilyen. Meg a férje is verte, meg ellátta droggal, mert az még többet drogozott. Túl hires volt és túl sok pénze volt, az ilyen sztárokat a drog mindig megtalálja. Nagyon sajnálom hogy meghalt, mert jó hangja volt szép zenét csinált, és nem a testével zenélt, mint Britney vagy Jessica Simpson.
2011. júl. 24. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:

Csak úgy elmondom ,hogy Amy azután lett drogos miután befutott, ezt onnan is látni ,hogyha megnézed a nagyon régi fellépéseit ahol még senki sem ismerte , ott magához képest igenis jól nézett ki, és még hozzájárult a drogos férje , gondolom Amy-t is belevitte a "buliba". Hogy a kérdésedre válaszoljak , engem is nagyon meglepett ,hogy meghalt , nekem ő volt a kedvenc énekesnőm , sőt az is marad , számomra ő az etalon.Szerintem ő egy nagyon érzékeny és jó ember volt aki nem bírta maga körül a felhajtást, a tehetségéről már ne is beszéljünk.Olyan elmondhatatlan dolgot érzek mikor a számait hallgatom , nagyon sajnálom,hogy egyszer se láthattam élőben zenélni.Úgy gondolom sokkal jobb neki odafönt, mert legalább nem bántják, hogy így drogos meg úgy drogos, azok az emberek , pedig azt se tudják ,hogy mit élt át.

R.I.P Amy!

Soha nem felejtünk el!!!!

2011. júl. 24. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Mint írtam,nem igazán ismertem a számait.Csak hallottam,hogy elég lepukkant,és alkohol/drog problémái voltak.

Engem mint névtelen/ismeretlen embert mindig meglep ha azt olvasom vagy hallom,hogy X.Y milyen sikeres,gazdag,hogy egy világ rajong a filmjeiért vagy a zenei munkájáért,és eldobja magától az egészet a heroin vagy a pia miatt.

Meghallgattam ma pár számát.Nem is tudtam,hogy ilyen szépen énekel,és bár csak 2-3 számát hallgattam eddig,de első hallásra is jó zenéket csinált.Kár érte..Még többre vihette volna.

2011. júl. 24. 18:17
 5/12 anonim ***** válasza:
A Ckm megválasztotta a világ legrondább női közé. Ilyen bunkóságot, most mondd meg. Pedig a zenei tehetségéért, művészetéért szerettük. Meg a személyiségéért. SZerintem a külseje is egyéni volt.
2011. júl. 24. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

én óriási rajongója voltam Amynek,és mindig is az leszek,leírok pár számcímet,ha meghallgatod ezeket,biztos megolvad a szíved,és ráérzel,miért szerették ennyien.


will you still love me tomorrow(ezt a számot még meg se mertem hallgatni)

someone to watch over me (ella fitzgerald feldolg.)

what it is

i heard love is blind

me and mr. jones(kiemelkedő szám,a hangja itt hihetetlen erőteljes)

love is a losing game

és persze a többit is sorolhatnám,de nem akarok untatni senkit.


...Amy! Remélem békére találsz,köszönök mindent,velem Voltál mindig,a zenéd iszonyatosan sok mindenen átsegített,mégegyszer köszönök mindent.Nyugodj békében.

2011. júl. 24. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Meghallgattam a "will you still love me tomorrow" feldolgozását.

Én elvből nem szeretem ha régijó sláger dalokat feldolgoznak,mert többnyire rosszabb mint az eredeti..

De el kell ismernem,hogy Amy értett a jazz zenékhez mert nagyon jó a feldolgozása.. A többit most hallgatom.

2011. júl. 24. 18:33
 8/12 anonim ***** válasza:

hallgasd meg,aztán írd le mit gondolsz:)

kiváncsi vagyok rá

2011. júl. 24. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

ma 18:37

na meghallgattam amiket írtál.

-Will you still love me tomorow című dalt már régen is nagyon tetszett nekem.Vagyis az eredetit én nagyon szeretem.De Amy feldolgozása is nagyon jól sikerült,és így is tetszik( pedig nagyon kevés dal van amit nagyon jóól fel tudnak dolgozni a mostani előadok)

- Someone to watch over me. Ella Fitzgerald száma.Ezt is ismertem,és itt szerintem a feldolgozása sem sikerült olyan jól..Szép hangja van,de nekem nem jött be ez(bár az eredetiért sem rajongtam,mert Ellának is vannak ennél sokkal szebb dalai)

- What it is.. elmegy.

- I heard love is Blind. Ez nagyon tetszik.NAgyon szépen énekli,és első hallásra odaülteti az embert,hogy végig hallgassa..

- Me and Mr.Jones. Igazad van,itt tényleg erőteljes a hangja.Voltaképpen ez volt az első dala amit meghallgattam mielőtt ki írtam a kérdést. A másik a "Rehab" volt.

- Love is losing game.. : Ez a dala tetszik a legjobban. Ha választanom kéne akkor azt mondanám,hogy ez a leggyönyörűbb dal amit hallottam..Ebben nincs hiba..

Ezt a dalát már le is töltöttem,hogy a kedvenceim közé tegyem.

2011. júl. 24. 19:17
 10/12 anonim ***** válasza:
szépen kifejtetted a véleményed ,jó ember lehetsz:)
2011. júl. 24. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!