Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Zongorázni szeretnék megtanuln...

Zongorázni szeretnék megtanulni, nem tudok semmit, körülöttem lévők sem. Tanácsokra lenne szükségem, hogy egyáltalán, hogy induljak el az úton. Segíteni valaki tud?

Figyelt kérdés
Nos 17 éves vagyok, és semmi zenei háterem sincs.A suliból csak annyi marat rám hogy Dó,Ré,Mi,Fá,Szó,La,TI,DÓ ezzel nem kezdek sokat.Nem azt kérem hogy itt magyarázatok el mindent, mert az lehetetlen lenne.Viszont létszíves mondjátok el hogy milyen zongora márkák vannak, melyek belőlük a legjobbak, melyek a legdrágábbak, legolcsóbbak, és mi az amit már kb 60 ezer Ft már lehet kapni ,és egész jó.És hogy zongorázni lehet-e nettről tanulni, ha igen tudnátok valami jó oldalt ajánlani vagy valaki lenne olyan kedves hogy csinál youtubra oktató videókat?Előre is köszönöm a válaszokat.
2011. júl. 24. 16:24
 1/8 anonim ***** válasza:
C,D,É,G,Á,H,C. Ezek az Ábécés hangok. Ugyan az mint a Dó ré meg ezek. Casio, Rolan, Yamaha. Ezek a jó márkák. Írj ha kell segítség. Netről nehéz tanulni. Bocs hogy kérdem hogy, de mi az oka hogy zongorázni akarsz. Ezt mindig megkérdik a tanárok. Zongoráztál valaha? Majd még írok csak előbb válaszolj ezekre kérlek. :D
2011. júl. 24. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Előző vagyok: C,D,É,F,G,Á,H,C
2011. júl. 24. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Roland
2011. júl. 24. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Több okai is van.Nagyon szeretem a zenét ,és szeretném kifejezni az érzéseimet a zene által pl vidámság,szomorúság, izgatottság,félelem stb...

Ha a kedvenc zenéimet le tudom játszani az egy szívet melengető érzés.Szerintem remek időtöltés, sokkal jobb leülni egy órát zongorázni mint egy órát videojátékozni.És végül de nem utolsó sorba a barátnőm szeretné ha megtanulnák zongorán játszani ,tehát jó csajozásra is :D

2011. júl. 24. 16:50
 5/8 A kérdező kommentje:

Pl ezt szívesen megtanulnám Giovanni Allevi - Back To Life


http://www.youtube.com/watch?v=77TED1KYdKc

2011. júl. 24. 16:52
 6/8 anonim ***** válasza:
Azt tudod hogy nem kis idő lesz amíg le tudod játszani amit írtál. E-mailban leírhatom hogy csináld ezt.
2011. júl. 24. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

[link]


Talán itt meg tanulhatod majd. Casio CTK-5000 vagy 4000 jó lesz.

2011. júl. 24. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Azt meg köszöném
2011. júl. 24. 17:33

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!