Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Hallható ebben a számban a...

Hallható ebben a számban a Sexy chick néhány üteme? David Guetta - Where Them Girls At ft. Nicki Minaj, Flo Rida

Figyelt kérdés
2011. júl. 24. 11:03
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Ezt én is észrevettem... Guetta manapság egyre több ilyen átlagos szart csinál, a régi önmagához képest sehol sincs. Valószinuleg ezeket jobban el tudja adni, és ez a baj a mai zenével, és ezért csinálnak sokan átlagos zenéket, (hiába tudnának jobbat) mert az jobban eladható.

De aug. 29-én jön az új albuma, és ezt ígérte:


„Az új album elkészítésében nem az volt számomra az igazi kihívás, hogy egy újabb slágert csináljak. Inkább az, hogy minél kreatívabb legyek, és újra feltaláljam magam. Felelősséggel tartozom a rajongóimnak is, hogy újra és újra meglepjem őket, és mindig futurisztikus hangzással álljak elő. Ezért is volt annyira fontos számomra, hogy egyúttal egy elektronikus albumot is készítsek. Szerettem volna igazából meglepni az embereket."


Nehéz elhinni, de én azért bízom benne...

2011. júl. 25. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!Ezek szerint nemcsak én képzeltem bele :)

Az új album...,hát kiváncsian várom!!!!

2011. júl. 25. 20:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!