Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Ezek a zene szerintetek...

Ezek a zene szerintetek milyen stílusúak?

2011. júl. 17. 20:03
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

"Hawthorne Heights is an American rock band ....."

"No Fun at All (often abbreviated to just NFAA) is a Swedish punk rock band. ..."

by wikipedia


No Fun at All, myspace: punk/rock


bár tőlem mondhatják rá hogy emo.. ebből is látszik olyan hogy emo zene- hangszerelésileg- nem igazán létezik..

2011. júl. 17. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

A Hawthorne Heights-nek wikipedián beírták az emot + ha youtube-ba beírod hogy emo music a 7.találat ez lesz (kíváncsi voltam milyen is az igazi emo zene, és nem gondoltam hogy ez az). De vannak az ilyen nyálasabb emo zenék (ahogy észre vettem) de már punk rock együttestől is halottam ilyesmit

A második szerintem nem kérdés, hogy punk rock, mert a refrén alatt (I Have Seen,I Have Seen) megy az az elég gyakran előforduló dob ritmus.

2011. júl. 17. 23:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!