Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » 20 év alattiak, szerintetek...

20 év alattiak, szerintetek milyen a Prodigy Firestarter c. száma és klipje?

Figyelt kérdés

Ez bizony már egy 15 éves szám.

Tehát komoly, vicces, nevetséges, kemény, durva, szánalmas, jó, rossz, lassú, pörgős, vagy milyen?


2011. júl. 14. 21:00
 1/8 anonim ***** válasza:
Majd holnap válaszolok most nekem beszart youtube.
2011. júl. 14. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Jó a haja (szar)

Ez zene?

2011. júl. 15. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Amikor megjelent 96-ban, eléggé ütött, új stílus volt, eredeti, kitűnt a tömegből. Most megnézve is érdekes szerintem.


Még véleményt valaki? Itt látható:

http://www.youtube.com/watch?v=wmin5WkOuPw

2011. júl. 15. 20:22
 4/8 anonim ***** válasza:
imádom 16/L
2011. júl. 16. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

a 90es évek szüleménye és ma is meg állja e helyét!

szerintem a legkeményebb Prodigy szám, és ugyan azt a hatás kelti most, mint régen. Szerintem ők a legjobbak!

2011. júl. 16. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem a szám nagyon király, a klip meg 90es évekbeli, de sokkal jobb, mint a mai klipek 95%-a. 18 vagyok
2012. júl. 3. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
2012. júl. 28. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

gyerekkorom óta bírom az ilyen zenéket,most is halgatok Prodigy-t,Faithless-t meg mindenféle rave/techno/DnB/acid house/hardcore/gabber/hard trance/hardstyle számokat. Prodigy- Firestarter jó szám,a klipp kicsit furcsa,főleg Keith Flint grimaszai,szerintem a régi Prodigy számok jobbak voltak mint az újak de azért azokat is szeretem :D

19 L

2013. jún. 19. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!