Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Rise fm hallgatása mobilon, h...

Rise fm hallgatása mobilon, h lehet?

Figyelt kérdés
Sziasztok azt szeretném kérdezni, h rise fm-et, h tudok hallgatni mobilon? Az oldalról leszedtem a RiseFM Mobile-t, de nem tom, hova kell beilleszteni telefonba! LG pop-om van és m3u formátumot nem ismer fel! Kérlek szépen segítsetek... a kedvenc adóm!
2011. júl. 12. 22:03
 1/5 A kérdező kommentje:
Elnézést a rövidítésekért! Reflexből van már sajnos!
2011. júl. 12. 22:04
 2/5 anonim válasza:
nem tudom de imádom a rise-t :)
2011. júl. 12. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
netről akarod hallgatni? ha van rádió a telon úgy nem tudod hallgatni?
2011. júl. 12. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem netről szeretném hallgatni, mert nem akarom, h helyből lekapja az összes pénzt a kártyámról a netes rádió! Úgy meg nem tudom hallgatni, h a rádión beállítom a 88.1-es sávszélességet mert akkor a rádióface jön be én meg nem azt szeretném hallgatni! :) Viszont, mint már írtam a rise fm oldaláról lelehet tölteni a mobilra csak azt nem tudom, h akkor az netről jön-e vagy sem és ha nem netről akkor, hogy lehet megoldani?
2011. júl. 13. 12:31
 5/5 A kérdező kommentje:

javítanék mert már azóta beszereztem egy android-os telefont és a net-ről most már mehetne, de a a winamp (market-ről) amit leszdtem nem akarja beismerni az mu3 fáljt! De hiába töltök le olyan programot ami m3u-ra specializálódott nem ismeri be azok se, a winamp-nak bekéne ismernie pedig mert az ilyen formátumba csinálja meg a lejátszási listákat... kipróbáltam pedig már egy jó pár progit!

ZTE Skate telefonom van

2011. dec. 28. 19:00

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!