Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » A zene határozza meg a stílust...

A zene határozza meg a stílust, vagy az ember stílusa határozza meg milyen zenét hallgat?

Figyelt kérdés
2011. júl. 10. 16:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Ideális esetben az ember ízlése határozza meg, milyen zenét hallgat. Ideális eset amiatt nincs, mert nem biztos, hogy összefutok a számomra legjobb zenével, de közel ideális van. Aki pedig bármilyen tuti kapcsolatot lát a zene és a stílus között, az divatmajom. Most voltam Rockmaratonon, egy dolog a külsőség, de ezerféle ember hallgatja éppen ugyanazt a zenét, emberként rohadtul nem egyező stílussal.
2011. júl. 10. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én sokféle zenét hallgatok, ennek ellenére van egyéniségem.

A zene nem határozza meg a stílust, az ember határozza meg a zene stílusát, ami egyáltalán nem fedi le egészében sem az ember stílusát, sem magát az embert.

2011. júl. 10. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Sztem ez a két dolog összefügg egymással, nem pedig vagy-vagy. A személyiségedből adódik hogy milyen zenét kedvelsz, az általad kedvelt zene (előadók, életérzés, stílus, stb. amit az a zene közvetít) pedig hat rád és megjelenik a stílusodban. Az hogy mennyire szélsőségesen jelenik meg, megint csak a személyiségedtől függ.
2011. júl. 11. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
őszintén szólva mindenféle zenét meghallgatok.De legjobban a Linkin Park számait szeretem-ettől függetlenül,ha elmegyek egy buliba,és Lady Gagát meghallom,úgyanúgy elkezdem énekelni,mintha fan lennék.
2011. júl. 12. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!